Kde je lišta?

Mám dotaz: kam mi zmizela lišta s reklamou? nejdříve jste mi ji tam dali, čímž jsem musela celé stránky překopat (napozicovat) a teď tam zase není, takže ta mezera nahoře vypadá značně divně, co se děje?
přesně tak - mám stejný problém -> nahoře na stránce mám bílý pruh, kde "bývala" lišta
jako kdyby při nahrání nového index.php server už nenahrál do kódu lištu...
[pokus_o_vtip] Zřejmě WZ napadl hacker a nastavil na lištu globálně "display:none" [/pokus_o_vtip] .
Jinak vzhledem k tomu, jak záhadně se chová celej systém WZ, je možný úplně všechno.
Tak to mě zas napadlo, že je nějaký divný, že špatné zobrazování reklamy si měl každý "dát do pořádku" do konce září a když tak učinil, tak 1.10. se najednou reklama přestane zobrazovat. Jako by chtělo WZ navodit porušování podmínek, aby mohli mazat další účty...

Tak asi se pletu, proč by to dělali, že jo, ale hlídám si to, abych neporušoval podmínky a ono se stane toto. Hlavně bych podotknul, že lišta zmizela i bez jakýhokoli nahrání nové verze jakýhokoli souboru...
Přesně, ve strým indexu.php (index.php) lišta byla, ale od té doby, co jsem nahrál nový index.php tak se mi tam nezobrazuje, pouze reklama. Co s tím? :-(
www.johnjewel.wz.cz
to Jarekkk: vždyť tam tu lištu máte, tak co se Vám nelíbí? Nebo jste ji tam přidal ručně? Pokud se Vám tam objevila sama třeba to potká i nás ostatní...
No, je t docela trapné...můj web má něco kolem 250 stránek a jelikož ho dělám v jednodušším html, tak jsem musela každou stránku zvlášt posunout o 20px dolů... zatím jsem to udělala asi na 15 důležitých stránkách a teď to vypadá pěkně blbě! tak to mám zase vracet, nebo jako co s tím?
jen se nebojte, ona se objeví
to ds: jen aby! ale děkujeme za povzbuzení...
to ds: tvuj optimismus je moc hezkej, ale muj web je už 12 hodin bez lišty! Lišta mi nechybí, ale stránky mi budou chybět, až to wz.cz použije jako důvod pro smáznutí!
Sláva, nevím jak vy, ale ja tu lištu už tam mám, končně! :-)
Vrátila se lištička mazaná :-)
Já sem si tam tu lištu hodil pro jistotu ručně, aby neměli záminku pro smazání mých stránek. Teď ji tam mám 2x, což je teda "vynikající"! To byla náhoda, nebo se to bude stávat častěji, že zmizí a za den se zas objeví?
to Jarekkk: řekni si o dalších 100 mega :-)