ztracení...

chtel bych se zeptat nedavno jsem si u vas zalozil 2 hostingy. zjew.wz.cz a zjew-videa.wz.cz .....zjew.wz.cz funguje ok ale zjew-videa.wz.cz jste mi asi zrusily protoze kdyz se tam chci prihlasit pise mi to ze neexustuje...muzete mi prosim aspon rict proc? jestli by bylo mozne tak na maila joshep1001@seznam.cz dekuji ! :-)
uz podle nazvu to vypada na poruseni podminek: spojovani webu, skladiste souboru
jsi liny se sem vratit pro odpoved, ze chces odpoved na mail?
nejsem liny ale hodne zapominam..:D
nemelo nic co delat ty dva hostingy spolu co dolat bylo to upe jiny stranyk nez ty prvni.. aq to se snad nesmi mit jeden clovek dvoje stranky nebo co?
Co bylo na zjev-videa.wz.cz nahranýho kromě těch videjí? Na zjev.wz.cz jsem našla v sekci Video odkazy na videa např. http://zjev-videa.wz.cz/babicka pri nalade.3gp. Taky mi to připadne jako spojování účtů (nebo zjev-videa sloužilo jako skladiště pro zjev).
a to tak vadíí? asi nemate ponetí kolik lidí to tu dela co?
Jooo vadi. Je to zneuzivani prostoru. Precti si poradne pravidla pouzivani WZ. Za porusovani se tresta.
To ze to ostatni taky tak delaji, si taktez koleduji o smazani. Je jen otazka casu, kdy na ne prijde rada.
Tak si nastav 150Mb prostoru na webu a nemusis takhle porusovat pravidla...
a kolik to stojíí ?:D:D
No pokud platis telecomu (vlastne uz O2) za telefon, tak to stoji ty jejich priserny prasule :D
hm tak na to seru :D