FTP : Neustále 530 Login Incorrect

Zdravim,

asi tak poslední tejden bojuju s tim, že se nedá připojit na FTP. Neustále mam 530, ikdyž login i heslo je určitě v pořádku, páč na přihlášení přes web funguje. Když chci soubory nahrát přes web wz, tak to furt hází :
----
Nemohu se přopojit k serveru krabon.wz.cz:21 s uživatelem krabon.wz.cz
Zkuste to znovu ...
---

Chci se zeptat co s tim.... a taky admina požádat o zapnutí 100MB prostoru (jen lišta bez bannerů).... Dik :)
P.S. Vim, že porušuju podmínky se vst. stránkou, proto bych rád jen lištu ;)
Ano. Stejny problem mam i ja.

Nemohu se přopojit k serveru sayeret.wz.cz:21 s uživatelem sayeret.wz.cz
Zkuste to znovu ...
njn ja tajy ne
jojojo...taktiez riesim tento problem
<HTML>Máte jako hostitele vyplněn název vašeho webu? Pokud tam máte něco jako ftp.wz.cz, tak to je špatně. Já osobně se připojím na všechny své účty, nikde mi to žádnou chybu nepíše.

Co se týče správce souborů, tak nejlepší způsob jak se vyhnout tomuto hlášení je používat ftp.</HTML>
to Thalia: diky moc, v tom to bolo...
Už měsíc mě to píše 530 Login Incorrect , i když jsem si založil novej účet na jinej web a pořád mi to píše a už toho začínám mít plný zuby a nevím co s tím :( poradte prosím někdo ... na podpoře mi ani nepodpovídaj
No pokud to není tak, že server na WZ zapomíná, že exituje nějaký účet fbdesign.wz.cz tak to bude v nějakém nekorektním přihlašovacím údaji.Vzhledem k tomu, že víme jen to, že to trvá měsíc, nelze se k tomu vyjádřit

PS: možná WZ zablokoval takto přístup těm, kteří porušují pravidla ohledně zobrazování reklamy :-))
jo, zmenili to, ted je jmeno serveru: jmeno.wz.cz (nikoliv ftp.wz.cz ) :
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
<HTML>2Pepee: až na to, že se to měnilo už před třemi lety ;-)</HTML>