Doména druhého řádu a WebZdarma

Je moznost si zaregistrovat nekde domenu druheho radu (napr. web4u.cz nebo vshosting.cz a nebo jen domenu bez DNS - domainmaster.cz) a u WZ mit bud i zaznam v DNS a presmerovani na neco.borec.cz aby mi to tam, ale psalo domenu druheho radu a zobrazovalo reklamu od WZ a nebo bez vedeni DNS zaznamu? Jedna se mi o to ze pokud by kazdy web mel svou IP, tak neni co resit, ale v pripade WZ to jsou jiz subdomeny a tudiz nemaj svou IP, ale jen web adresu.

Je vubec neco takoveho mozne?
To co uvadis, zde neni mozne provest.
Existuji vsak moznosti.
1) K domene si objednat i hosting a na nem provest presmerovani na WZ.
2) Nevim jestli to jeste existuje. Najit sluzbu, ktera provede presmerovani bez pouziti hostingu.
no k 1) pokud bych si obednal uz hosting, tak mi nejaky WZ bude ukradeny zejo :-), jelikoz ot uz muzu hostovat zrovna tam
2) no praveze ani moc nechci presmerovavat, protoze chci zachovat adresu v radku (nechci tam mit neco.wz.cz).

Jinak dekuji za odpoved, asi sahnu po placenem hostingu, jelikoz neoplacene hostingy, kde podporuji domeny druheho radu maj extremne vysoke ceny za regidtrsci domeny.
Cena registrace a spravy domeny je pro vsechny jednotna.
Rozdil mezi placenym a neplacenym hostingem je pouze cena za poskytnuty prostor. Pokud si nejaky neplaceny hosting uctuje za domenu penize navic, pak od toho ruce pryc.

1) Tim hostingem jsem myslel nejaky "start" ci "mini" sluzbu za nejakych par kacek za mesic. Treba Anoweb Vizitka.
2) Nemam prehled, ale nektere umoznuji presmerovani aniz se zmeni adresa. Proste zkusit prohledat.
Tak nakonec jsem to vyresil freehostia.com a domenou od web4u.cz. (teda zatim stale nevim, zda-li to bude fungovat, jelikoz web4u.cz mi nejak neprenastavuje IP rychlosti, jakou bych si predstavoval :-)).
Jinak ceny domen rozhodne nejsou stejne. Rozdil u jednotlivych registratoru (resp. poskytovatelu webhostingu+domen druheho radu) je od 100-500 a vys za domenu stejneho typu (napr.: .info, .net,... - nadnarodni) a i jinych.

Jinak dekuji za rychle reakce.