doména 2. řádu

chtělo by to možnost použít vlastní doménu 2. řádu jako třeba na ic.cz, bylo by to super, webzdarma je fajn.
<HTML>Cituji část mailu, který před pár týdny přišel uživatelům WZ do schránek:

<cite>A na co se můžete těšit v blízké budoucnosti?

Ze služeb je to hlavně:
- zavedení (volitelné) placené verze serveru s pracovním názvem WZ Plus, kde se mimo jiné dočkáte domén II. řádu bez reklam, další výrazné navýšení prostoru, e-mailových schránek, zálohování, garanci dostupnosti a také větší rychlosti serverů...</cite></HTML>
tak to je super, už se těším, asi jsem to přehlídl, o prostoru na 500 mega jsem četl ale tohle mě mile překvapuje, AŤ UŽ JE TO TADY, měl jsem ještě jednu věc, co se týče souborů php, jestli půjdou stále mazat a měnit atributy přes ftp ikdyž jsou vytvořena v php. na ic.cz s těmi právy někdy problémy, nejde to mazat, musí se psát adminovi o povolení a tady to jde v pohodě,jestli to zůstane stejné, děkuji za odpověď
Takže svoji doménu 2.řádu budeme moct použít pouze, když zaplatíme? :/
honem s doménou 2. řádu prosím, je tu velká konkurence ic.cz, tady to bude lepší těch 500 mega s vlastní doménou nebo i něco placeného s větším prostorem. fandím wz.
<HTML>I k doméně II. řádu bude existovat free varianta, placená toho samozřejmě bude nabízet víc (ve free bude reklama, nebude POP, atd.).
Stejně tak bude placená varianta s větším prostorem, pro domény II. i III. řádu.
Mějte ještě chvíli trpělivost, už brzo se dočkáte.</HTML>
Thalia: "...už brzo se dočkáte"
to je z nějakého spolehlivého zdorje, nebo jenom kec pro uklidnění nedočkavců? Pokud první varianta, brzo znamená v řádech týdnů, měsíců nebo let (placené služby WZ slibovalo už před 2 lety a pořád je nikde nevidím)?
- každopádně je to pravda, pokud se někdy dočkáme ;-) brzo je prostě relativní, a pokud jde o práci webmasterů a adminů a podobných, tak myslím, že všichni chápeme, že "už brzo" může být třeba za dva roky :-))
<HTML>Tom: jj spolehlivejsi uz byt nemuze. Pokud pujde vse jak ma, tak v radu tydnu.</HTML>
"v radu tydnu" Takže to znamená něco jako za 3 týdny? Pokud více, tak už by to přece bylo v řádu měsíců...
Navim jak to bude s tim placenym, protože je to [b]web ZDARMA[/b]
Petan (ultra-zabava.unas.cz):
proto se to taky přejmenuje na "webZAPENIZE" =)

Thalia: v kterých řádech týdnů? Jednotky, desítky, stovky, ..? ;)
<HTML>Tom: vy jste si nikdo nevšimli té podmínky "pokud vše půjde jak má". Sice to nejde tak rychle, jak se čekalo, ale pracuje se na tom. Taky doufám, že to bude brzo.</HTML>
Chtěl bych se zeptat, došlo již k nějakému posunu v projektu WZ Plus? Díky.
<HTML><span style="font-variant: small-caps;">My nesmíme ani naznačovat.</span></HTML>
Než WZ Plus, to si radši zaplatim nornální hosting (což jsem taky udělal).
R.U.R.: A víš že já také ;) Ale ani ne kvůli hostingu, ale spíše doménu obecně (web, email, DNS, jabber).

Jinak není radno něco naznačovat. Předvolební sliby se taky jak kdy splní ;)
Nípal: "My nesmíme ani naznačovat"
Nebo spíš nemáte co naznačovat?
Jak to tedy vypadá ?
Trochu brzo se ptát.

Spíše uvedu přirovnání odjinud. Fórum satelitní platformy DIGI:
Otázka: Kdy bude Prima COOL? (která je už v DVB-T i na Astře, ale ještě není v DIGI).
Odpověď: Až bude HBO volně v DVB-T.

Je to jen příklad. V žádném případě neporovnávejte DIGI s WZ. WZ je fungující a konkurenceschopná.

Prostě berte fakt, že WZ Plus je pouze návrh, který nemusí být realizován.
Nípal::: Ovšem ty naznačuješ! Zkus se nenápadně začít učit Braillovo písmo...