rychlost a padani ftp

Dela mi to skoro od zacatku c o jsem tu zalozil 4 ucty na wz. pri pripojovani na ftp - rychlost, ze by si clovek uvaril a vypil kafe, skoro pokazde to i spadne, zachvili top napise ze nemuzu byt vice nez 2x pripojen, tak opet cekam a po 15 minutach konecne uploaduju soubor kterej ma treba jen 2kB, to same i down... Hruza des...
Taky mám doménu na unas.cz a nemám problém. Dlouhodobě to jede naprosto bez problémů. Teď jsem zkusil nahrát dva soubory (krátký a delší) a tady jsou výsledky:

test1.zip 18 825 bytes, 20.5 kbytes/s
test2.zip 342 983 bytes, 41.0 kbytes/s

Měřidlo na dsl.cz mi ukázalo toto (abyste měli představu, co mám za linku):
Rychlost připojení k internetu: 2,096 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 268,2 kByte/s



Dej sem FTP log, mrkneme na to.
<HTML>Taky jsem to zkusila na unas.cz: 1 969 152 bytes, 22.5 kbytes/s.

No a pro srovnání:
Rychlost připojení k internetu:393,49 kbit/s
Rychlost stahování dat: 49,2 kByte/s

Dovolím si OT: když už máš v souboru reklama.php tu reklamu vloženou, tak proč ji taky nezobrazuješ? A ty weby co mají v názvech album3, album4 atd. nejsou při prostoru 500MB poněkud zbytečné? Konec OT. :-)</HTML>
jsou, to urcite, ale kde je zrusim? jinak jedu na 6mbit lince, ale nemuzu uploadovat... po chvili to proste se jako kousne a neodesila dal... nic se nedeje, musim se znova pripojit a opet - nemuzu protoze jsem jiz pripojen - linkla jede bez problemu, ve firme nam na tom bezi radio par lidem, nic... ani vypadek, pingy ok... a log? nevim no, kdyz se pripojuji, tak 2 minuty cekam u okna v totalcmd, nez se spusti list, pri uploadu fotek - posle se jich treba 10, nekdy jen 1, pak se zastavi a konec... neni to o programu, pasivnim rezimu ani konektivitou, zkousel jsem to na vice mistech apod...
+ teda pri uploadu - objevi se TYPE I, par minut nic a pak spojeni preruseno, dalsi úproblem... klidne bych presel jinam, ale dns nazev se mi nechce menit...
jóó 6mbit a rádio v práci po síti - zkus třeba něco takového jako je:
http://www.vpnanonymizer.cz/index.php/free-verze/

Zkoušel jsem teď přenést asi 65O kB soubor (za to jméno se omlouvám)

227 Entering Passive Mode (88,86,113,152,169,196).
STOR FireShot capture #25 - 'PageRank Lookup - SEO Tools - Search Engine Optimization, Google Optimization' - www_seochat_com__option=com_seotools&tool=10.png
150 Opening BINARY mode data connection for FireShot capture #25 - 'PageRank Lookup - SEO Tools - Search Engine Optimization, Google Optimization' - www_seochat_com__option=com_seotools&tool=10.png
Přenášení: 653 548 bajtů, 6.3 kbajty/s
226 Transfer complete


jede to pomalu, ale stabilně
Předpokládám, že když píšeš o 6 Mbit lince, že je to jak download tak i upload. Pokud máš upload jiný (pravděpodobně nižší), tak zkus povypínat ta "rádia" kolem - pokud je to možné - a pak to zkus znovu. Pokud tam máte nějakou síť (a správce), poptej se jestli náhodou něco neomezuje... Já mám 4M/1M a šlape to jako hodinky (průměrný upload na wz 115 kB/s).
<HTML>Ad zrušení - smaž obsah, budou časem smazány samy.

Ad ftp - pasivní režim máš zapnutý? Jiného ftp klienta jsi zkoušel? Máš možnost vyzkoušet ftp i jinam než na wz, jak to tam vypadá?</HTML>
Ale no tak, ja sem spravce site, nejsem zadnej idiot o kterym si myslite ze pisete. Upload je cistej - 384 kbit - na jiny wz.cz domeny mi to slape, na muj game server v praze na ftp taky v poho, rikam ze jen na tu jednu domenu - je uplne jedno odkud to posilam a pres co to posilam - resp,. jiny pripojeni (wifi, dsl, LanT1) jsem zkousel - klienty taky... + nechapu co tu nekdo mele o radiu, -u radia je obsazenej donwload a ne upload jak se nemile domniva DS + nechapu proc bych si mel dat anonymyzer. Ad) pasivni nebo aktivni rezim - chova se to uplne stejne...
FTP log jsi sem nedal, jenom to obkecáváš.

Co víč čekáš v sekci Webzdarma? "Obecná diskuse k WZ. Toto není místo pro technickou podporu."

Když se tváříš, že jsi ten nejchytřejší a všechno je u tebe OK, proč diskutuješ v této sekci? Chceš si jen popovídat? Jestli se ti zdejší rady nelíbí, napiš mail na podporu a čekej na odpověď.
no, já pomáhám známým s jedním webem na doméně unas.cz (IP=88.86.113.138) a za rok a půl provozu nebyly žádné problémy s FTP připojením - dle mého skromného odhadu je to tvoje pařeniště taky na 88.86.113.138 a tak se oba připojujeme na stejný server a tak nechápu ty tvoje komunikační problémy jako problém serveru...

A ten anonymizer umí i jiné věci než skrytí identity...
Takže promiň, nevěděl jsem že nejsi idiot, ale správce sítě. Nějak jsi to zapomněl v tom úvodním dotazu napsat.
Možná platí poučka: když to všem jde a mi ne, je chyba zásadně u nich! :-))
Ale nerikam, ze nemuze byt chyba u me, spis pisu co se tu deje a treba se s tim nekdo setkal... proste zajimavej bug a hned musite vysilovat a nadavat... resp. na jakykoliv ftp v poho, jen tohle. Podpora funguje temer vsude stejne - napises dotaz a vetsinou se nedockas ani odpovedi, nebo jen "Chyba je u Vas" a konec. Vim ze je to jen wz, ale jde o princip - nikdo tu nenadava...
Tady ti reálně nikdo nemůže pomoct - je to jen fórum, kde ti občas někdo může "naťuknout" správnou možnost řešení problému. Že ty ťukance nemusí být vždy na správnou hlavičku, je snad jasné.
Pokud to na 453 webech funguje (asi - protože si nestěžují), tak ta chybka je někde u tebe anebo v připojení.
Viz http://www.ranky.cz/sousede/88.86.113.138
Souhlasim, nic nenamitam :)