Nezobrazuje se reklama - Problem ?

Zdravim, nevim jak se to stalo, ale na mych strankach se nezobrazuje povinna reklama na webzdarma. Normalne bych byl rad, ovsem nerad bych, aby mi web zrusili. Nevite nekdo jak tam tu reklamu dostat, aby mi i fungovalo jeji nastaveni v administraci ( umisteni a barva leveho prouzku ) ? Staci jen zkopirovat kod reklamy z jinych stranek a loupnout ho tam ?
Diky za rady :)
<HTML>Zkusil jste ten soubor, do kterého se má reklama vložit, nahrát na server znovu?

<small>Nikomu jsem nic neřekl: Ano, stačí.</small></HTML>
No jasny, nahraju index.html a stejne nic, jak kdyby nefungovalo automaticky pripisovani kodu o reklamu. No zkusim to nejak poresit teda :)
Takze sem to poresil, doufam, ze nebude problem, potreboval bych aby ste na to nekdo kouknul a rekl mi, ze je to ok. Zmenil sem totiz Sponzoring webzdarma nudle03.gif.... ale jen barevne, tak doufam, ze to neni v rozporu, kazdopadne bych byl rad kdyby me nekdo ujistil, ze je vse podle pravidel, diky :)
<HTML>Ta změna barvy nevadí.
Zobrazování reklamy <a href="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">podmínkám</a> odpovídá.</HTML>
Thalia: ani v případě, že je to jediná stránka na webu? :-)
<HTML>2Lama: asi jsem lama, ale ten dotaz nechápu :-)</HTML>
Pokud je celý web tvořen jedinou stránkou... tak podmínky reklamy splňuje, ne?
<HTML>Však já jsem řekla, že <i>zobrazování reklamy podmínkám odpovídá</i>. Nebo v čem je problém? :-)</HTML>
Thalia: omlouvám se - kafe ještě nezabralo! Četl jsem "neodpovídá". Asi budu mít taky problém s tím ranním vstáváním :-))
<HTML>Lama: mně bylo hned jasný, jak jsi to četl, ale tak musela jsem tě kapku "podusit" :-))</HTML>
A já jsem si ráno říkal: "Nelez z té postele!" - ale neposlechl jsem se :-))
<HTML>A kdy jsi vlastně vstával, když ještě v 10h ranní kafe ani nezačalo působit? :-)</HTML>
Dnes bylo "ráno" kolem devíti. Moje "oživovací" lhůta bývá cca 2 hodiny - takže mám alibi do 11 hodin. :-))
Lama: Jo, jo to jsou ty feťácké konce! Kdybys v Andách neokusoval pořád tu koku tak jsi mohl být k účinkům koefeinu nyní vnímavější a mohlo ti to "kafe" vydržet delší dobu.
<HTML>ds: ty ses do něj teda pěkně pustil :-))</HTML>
Kafe bylo asi ze sekáče :-) Ještě používám střídavě 2 "omluvy": bylo od Žida nebo z konzumu. Dík za třetí alternativu - jsem po koce (je to česky?)