Adresa není na serveru?

Dobrý den,

prosím vás, dnes se mi z ničeho nic na stránkách objevil tento nápis:

195.122.194.234 - zadaná adresa není na tomto serveru konfigurovaná. Podporujeme pouz e námi nabízené domény

Vůbec nevím, co to znamená, oč jde. Prosím, poraďte mi... a hlavně, co mám udělat pro to, aby byly stránky opět přístupné.


Děkuji vám
Miroslav Tomšů
Někdo ti hacknul web. Nejprve si změň přístupové heslo a pak nahrej stránky znovu.
Změnil jsem heslo a vše nahrál znovu a pořád to nefunguje. Kde by mohla být ještě chyba?
Ještě zkus smazat soubor .htaccess v kořeni webu.
A jak se to provádí?
Když si zobrazíš seznam souborů, tak tam bývá ještě soubor .htaccess - s tečkou na začátku a bez přípony. Pokud jsi ho tam nedal, tak by tam neměl být. Pokud tam je, tak ho smaž. Mělo by to jít přes správce i prostřednictvím FTP (např. Total Commanderem).
Tak tento soubor tam není.
Problém je, že jsi v nesprávném fóru a že sem chodí moderátoři jen občas. Tento dotaz patří do sekce "Podpora". Do tvého FTP nevidím, moderátoři přístup mají. Snad ti poradí, mě v tuto chvíli nic dalšího nenapadá.
<HTML>Kit: nemystifikuj :-) chodím/e do všech sekcí (a přístup k souborům mám z moderátorů jen já, to jen pro upřesnění). Vzhledem k tomu, že .htaccess tam není a problém přes znovunahrání přetrvává, tak zkouším kontaktovat admina, co na to poví on :-)</HTML>
Omlovám se, že jsem netrpělivý, ale jak to vypadá? Půjde ta chyba (nebo co to vůbec je) odstranit?
Thalia: Však jsem napsal, že občas sem chodíš. Taky je známo, že "Toto není místo pro technickou podporu".

Miroslav: Ta IP adresa v hlášce je stejně nějaká divná. Patří do sítě Telekom Austria.
Telekom Austria Czech Republic, a.s.
<HTML>2Kit: Chodím sem vždy, když vidím nový příspěvek, stejně jako v ostatních sekcích. A jj mělo to být v Podpoře, ale bohužel není tu možnost přesunout téma do jiné sekce. Ale to jsme kapku OT, takže dost už toho.

2Miroslav: adminovi jsem napsala, občas bývá hodně zaneprázdněn v práci a reaguje později. Takže se raději obrň trochou trpělivosti :-)</HTML>
<HTML>Opraveno.</HTML>
Trolejbusy už jezdí, ale do slušovického kostela mě zatím zavézt nechtějí. Jinak řečeno: Stále to nefunguje.
Nějak se mi to nezdá:

> host kostelslusovice.wz.cz.
kostelslusovice.wz.cz has address 88.86.113.134
> host www.kostelslusovice.wz.cz.
www.kostelslusovice.wz.cz has address 88.86.113.138

Je v pořádku, že je subdoména www na jiném serveru nebo mě jen šálí DNS-cache?
Ano, vše je v pořádku, všem vám moc děkuji (i za zájem)
Všechno asi v pořádku není. Nezobrazuje se mi náhled nástěnky bohoslužeb. Asi "JPG" vs. "jpg"
Žeby nová modlitba?
"smeti kvuli msie ach jo smeti kvuli msie ach jo smeti kvuli msie ach jo"
<HTML>Jestli něco nejde kvůli cache, není to původní problém, který už byl vyřešen.

Ale je pravda, že http://kostelslusovice.wz.cz/ porušuje podmínky - má banner jen dole na http://kostelslusovice.wz.cz/ a ještě tam má přesměrování (sice za 20s, ale pořád je to nepovolené přesměrování). Doporučuju přečíst podmínky.</HTML>
Navíc mi ta stránka tak trochu připomíná http://hella.prodejce.cz/ , což sice není v rozporu s WZ, ale bylo by určitě lepší být originální.
Nahlédnutím na stránku jsem blíže poznání obsahu výrazu: "Bič boží..." :-)
Lama: Nebuď zas tak přísný. Každý nějak začínal.