2Dotazy-Redakcni web

Ahoj prvni dotaz.zkousel jste nekdo davat si redakcni web do webzdarma a eventualne jaky a odkaz na vase stranky. A druhy dotaz potrebovasl bych poradit ohledne designem .kdo dela ci nejake ukazky diky
"redakcni web do webzdarma" ANO. I moje knizky jsou mini redakcni web.
<HTML>Luke: "ohledne designem" Skloňovat a dávat správně interpunkci bude kdo? (Aha, ono se to na strojárně ČVUT neučí...)

A ne, mám vlastní. A s jedním kamarádem jsme dokázali na WZ nacpat Hulánův BLOG:CMS. Podruhé bych do něj nešel, ale fungovalo to.</HTML>
Abych přidal. Z vlastní zkušenosti jsem tu rozchodil Drupala i Joomlu. Ale s odřenýma rukama. Na několika webech jsem viděl funkční WordPress i phpRS.
Obecně tito velikáni nejsou moc určeny pro freehostingy. Za prvé většinou používají funkce, které jsou zakázané nebo omezené. A za druhé jsou to žrouti. Což je projevuje pomalým načítáním a selháním mysql připojení.

Kdo dělá design? Většinou grafik. Ale může to dělat kdokoli, kdo má inspiraci. Někteří své výtvory poskytuji ostatním. Na netu se nachází pod pojmem templates.
O těch interpunkcí vím, pokuď víš tak přijď někdy na strojárnu na pc a uvidíš, jak to tam chodí. Přes linuxy nejde nic tisknout na tož změnit klavesnici .Tak jsem to psal jak bylo mozne a vedom chyb si sem
Zdravim! Rozchodil jsem wordpress jako naprostý laik... protože psát stránky neumím. Instalace ale úplně bez problémů nebyla, sliboval jsem sice návod ale nedostal jsem se k němu a teď už ho asi zase z hlavy dohromady nedám :(( Pod WP se dají stáhnout různá témata - viz wordpress.org nebo podpora.dgx.cz/wordpress/