Tag Cloud Quintura vymaže obsah databáze?

Je možné, že při indexování stránek (1 x týdně) vymaže Quintura obsah databáze.
<HTML>Souvětí podřadné, 1. věta je hlavní, 2. věta je vedlejší věta podmětná. V příspěvku vidím pouze dvě chyby: mezi 1 a x nepatří mezera, navíc místo x by bylo lepší napsat ×. Místo slova indexování bych zvolil spíše slovo indexace. Opravené souvětí by tedy mělo znít:

Je možné, že při indexaci stránek (1× týdně) vymaže Quintura obsah databáze.

Děkujeme za vaši informaci, ovšem mám dojem, že pravdivost této informace záleží na tom, jak jsou ty stránky vymyšleny. Lze s úspěchem pochybovat, že by tohle Quintura dělal všude.</HTML>
Pokud jsem správně pochopil co tenhle vyhledávač Quintura dělá, tak kromě jiného jednou za týden jeho bot proleze vaše stránky a zaindexuje si určité výrazy z vašeho webu. Pokud nikde nenastavujete (nepovolujete) jeho přístup do databáze, těžko ji může smazat.
Děkuji Nípalovi za bezplatnou lekci z českého jazyka. Jinak si nejsem si vědom, že bych nějak povoloval přístup do databáze. Pouze jsem nastavil, kde se má indexace provádět (adresa URL), přesto pravidelně dochází k vymazání nového obsahu databáze?
<HTML>Zřejmě máte v něčem na té adrese díru...</HTML>
Rád bych ji tedy zalátal, ale nevím jak.
Chyba byla v instalovaném redakčním systému. Nyní již opraveno a Quintura databázi neničí!
A dál?

Předpokládám, že tam zůstal instalační skript, který tu databázi znovu založil.