www.mxvsatv.xf.cz

Čau lidi potřeboval bych poradit. Chci si udělat forum přes punBB a když to chci nainstalovat tak mi to napíše:

Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

The error occurred on line 45 in /3w/xf.cz/m/mxvsatv-forum/include/dblayer/mysql.php

nevíte čím to je?
Aktivoval jsi v administraci účtu databázi? Zkontroloval jsi správnost přístupových údajů? Zkontroloval jsi řádek 45 a okolní v mysql.php, jestli v nich není chyba?
Údaje pro přihlášení (pro instalaci punbb) najdeš tady https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql
No ten 45 řádek jsem nezkontroloval já totiž moc php nerozumím:-). Dělám weby v html
Ale když se podívám na procesy v phpadmin nebo jak to je prostě to podtím nastavení mySQL tak mi to tam píše tohle databáze:žádná :-/
<HTML>Já se k tobě do phpmyadmina dostanu, db vytvořená je, akorát je zatím prázdná. Vyplňuješ to nastavení dobře? Máš jako server mysql.webzdarma.cz?</HTML>
No mysql.webzdarma.cz mám.
Díval ses vůbec na ten odkaz co jsem ti posílal? Kromě mysql (server databáze) tam je název databáze, uživ. jméno do databáze, heslo do databáze. Admina fóra a heslo si nějaké vymyslíš.
Já vůbec nevím nechtělo by se někomu že bych mu dal moje heslo a název serveru a že by mi to nějak udělal? :-) Já jsem totiž stracenej:-(.