novy ucet nefunkcni FTP

Zaklozil jsem si pro klan ucet
kots.mysteria.cz
Zmenil nastaveni reklamy do ramu.
Nahral pres FTP soubory.
A zkusil stranky zobrazit. Nic.

Tak jsem se pripojil na FTP a neslo.
Tak jsem klikl tady na Spravce souboru a napsal mi hlasku, ze se nemuze pripojit.

Delam neco spatne?
<HTML>Mně se tedy stránky zobrazují.

Ad ftp - co to je "nešlo"? Že zrovna ty poskytneš takový popis problému pete... A co ftp log, ten by nebyl?

A pro příště - takovýto dotaz patří do Podpory. Neboť jak praví podtitul této sekce, "toto není místo pro technickou podporu".</HTML>
Taky te miluji :)

Dik, ted mi to uz funguje.
Neslo znamena nejit.
VAS spravce souboru napsal hlasku, a to jsem napsal, Nemuhu se pripojit... Je pravda, mohl jsem to zkopirovat.
Soucasne s tim nesla zobrazit stranka. Cili to vypadalo jako na kolaps serveru. Jenze na uctu jsem byl prihlasen a slo menit nastaveni.
Je mozne, ze to zpusobilo pridani reklamnich list do index.php temi komentari a soucasne nastaveni vlozeni reklamy pres iframe, ktery jsem tam zapomnel dat. Takze jsem to chtel pres ftp prepsat a nic. A pak uz ani stranka nenaskocila. Se to tezko popisuje, kdyz ti nevyskoci error. FTP log jsem nezkoumal. Povazuji za dostatecne zkoumani, kdyz mi vas ftp spravce souboru napis nemuze se pripojit. Priste zapnu logovani ftp, az najdu, kde se to... :)

Klidne to smaz nebo presun, ta podpora je lepsi, dalsi chybka, dneska :)