Vkládání reklamy

Dobrý den,

prohledal jsem celé fórum a potom jsem i googlil, ale nikde jsem nenašel odpověď, proto volím tuto cestu.

Chci zde na wz.cz mít stránky v html, ale nechtěl bych mít z povahy designu povinnou reklamu nahoře.

Nabízí se možnost zobrazení reklamy dole na VŠECH stránkách.
Zde ale začíná má otázka:
Pokud mám jen index.html, která je datově největší (layout webu tvořený obrázky, menu, pata) a uprostřed mám iframe.
V iframe zobrazuji jednotlivé stránky podle kliknutí na tlačítka v menu.
Pokud ale zvolím možnost zobrazování reklamy na VŠECH stránkách dole, tak mám mít reklamu i v jednotlivých html stránkách (nikdy samostatně neotvíraných), které se zobrazují v iframu, takže v konečném výsledku budu mít dvě stejné WZ reklamy nad sebou? (na konci iframu + na konci index.html)?

Nebo to tedy platí pouze na VŠECHNY SAMOSTATNĚ OTEVÍRANÉ STRÁNKY a na html otvírané v iframu se to nevztahuje?

Nechci porušit podmínky wz.cz, ale zase nechci mít reklamu všude, kam se člověk podívá a iframe používám jen proto, aby uživatel stránky nemusel po každém kliknutí stahovat znovu celý layout stránky, ale jen to, co se opravdu změní..

Děkuji za odpověď

Petr G.
<HTML>Promiň, ale hledal jsi asi špatně :-), ta otázka je tu každou chvíli.

Zvol nastavení Nahoře (v index.html) a kód banneru prostě přesuň v index.html tak, aby se zobrazoval dole. Vzhledem k tomu, že index.html se zobrazuje vždy, tak bude vlastně banner dole na všech stránkách. Při nastavení Dole by byl opravdu ve všech souborech, t.j. byl by na tvé stránce dvakrát (v index.html a v iframe).</HTML>
Díky moc,
toto jsem již někde četl, ale nezdálo se mi to moc korektní a hlavně nikdy to nebylo zmiňováno v souvislosti načítání podstránek do iframu