reklama

Dobrý den,

mám problém s wz reklamou. Chtěla bych se zeptat jak se dá zrušit automatické vkládání reklamy na ruční? Reklama mi totiž na hlavní straně způsobuje velká písmena.

děkuji za odpověď
<HTML>Vždyť máš nastaveno vkládání do souboru, dokonce v něm i ta reklama vložená je. Takže teď už je to jen na tobě.
Ale mně písmena na hlavní straně nepřijdou nějak abnormálně velká.</HTML>
Tenhle styl je v pořádku, ale u jiných jsou problémy nestavím nějaký, kde jsou písmena veliká.
<HTML>Až teď jsem se podívala, co je tam za obsah. Mám obavu, že takové fórum se tu dlouho neudrží (warez).</HTML>
<HTML>Přesně. Je to v podmínkách - btw, nelze to obejít tím, že by to někdo měl mimo WZ a z WZ jenom odkazoval - jakmile jsou to stránky určené k šíření warezu, tak šlus.</HTML>
<HTML>Hm je to větší, konkrétně písmo v tabulce (<table>). Ale nenapadá mě, proč. Banner podle mě nijak styly tabulky neovlivňuje.
Zkoušela jsi kód přesunout do souboru s patičkou? (nechat nastaveno vkládání Nahoře, ale vyplnit pak cestu k patičce a banner by se muzel zobrazovat všude dole). Třeba vadí, že je banner vložen ještě před <html>.</HTML>
Zkoušela jsem dát cestu /styles/"název stylu"/template/overall_header.html

ale nepomohlo to. Napadlo mě to vložit ji do overall_footer.html, kde mám vložené ostatní bannery, ale nevím to mám zkusit.

Zkoušela jsem dát cestu /styles/"název stylu"/template/overall_header.html

ale nepomohlo to. Napadlo mě to vložit ji do overall_footer.html, kde mám vložené ostatní bannery, ale nevím to mám zkusit.
<HTML>A tak to budeme opakovat do skonání světa, když jaksi není důvod ti radit.</HTML>