E-Mail!

Proč, když se chci kouknout na e-mail přímo tady na wz tak mi to píše nějakou chybu se spojením:(:(
konkrétně:

Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10


Neví někdo co stím?
<HTML>1) Počkáte na úplněk.
2) Musí to být ve čtvrtek!
3) Vyjdete na náměstí.
4) Odplivnete si.
5) Třikrát se otočíte.
6) Pošlete si mail na misak@sdhdobrenice.unas.cz
7) Potom přeplujete nějaký vodní tok.
8) Vrátíte se domů.

A mělo by to už fungovat.

PS. Pokud Vám přijde moje rada divná - fungovat bude, ale pár bodů lze vynechat. Já jen, že jste si mohl odpověď najít sám, je to tu téměř každý den. Ta hláška se objevuje, když ve schránce nic nemáte (není jako by zinicializovaná - což se napraví jedině založením té schránky, což udělá první mail do ní doručený).</HTML>
Zdravim a reguji na odpoved Nipal dotazu, proc nejde se prihlasit na e/mail.

Tedy ja jsem letity systemak a slyset takovouto reakci, mozna od nekoho ze spravy tohoto webu, tak bych puknul vzteky, ze nekdo neumi osetrit e-mail server tak, aby v pripade zadneho e-mailu byl i tak pristup do schranky funkcni, nebo alespon misto systemovych chybovych hlaseni byla textova zprava. ze diky nedokonalosti tohoto webu se musi napred poslat prvni e/mail.

Takze napred at nekdo resi nedostaky, a pak tu nedela trosku hlupaky z lidi co nemohou vedet jakej mate zde binec na serveru. M.
<HTML>Milane, myslíš, že mně to nevadí? Jenže nejsem člověk zodpovědný za GUI, pouze moderuji fórum a dotazy řeším v závislosti na jejich četnosti. A funkce hledat a číst na tomto fóru zaručeně fungují. Ani nevím, zda vůbec někdo za GUI zodpovídá a může ty dva bugy, které generují cca 40 % dotazů, opravit.</HTML>