Smazání stránky

Dobrý den,
chtěla bych u vás prezentovat svůj web, ale doména, kterou bych chtěla, je obsazena. Nicméně, nepsala bych sem, kdyby na stránce www.hogwarts.wz.cz nebylo napsáno "Nefunguje". Můžete prosím uvedený web smazat, neboť je zcela zřejmé, že současný autor nejeví o doménu zájem. Děkuji
Obávám se, že tak jednoduše to nefunguje. Stránka zobrazuje reklamu a to jaký obsah prezentuje, když není v rozporu se zákonem, je WZ lhostejné.
Třeba zítra fungovat bude :-)
Jediná cesta, která asi není příliš schůdná, je domluvit se se současným majitelem
Opravdu není jiné řešení? Pokud ne, tak alespoň prosím o mail, který uvedl.
<HTML><i>Poskytovatel se zavazuje, že:
všechna uživatelem poskytnutá data budou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetí straně</i><br>

Nicméně:
Nějaký kontakt pobíhá ve stavové liště na http://web.archive.org/web/20030220052523/hogwarts.wz.cz/index_cz.html.</HTML>
Děkuji za kontakt, ale myslím si, že tudy cesta nevede...
Bohužel s tím nic nenaděláte.
Pokud zákazník splňuje nebo dodržuje dané podmínky, pak má právo účet používat. Toto platí bohužel i pro "kostlivce". Admini WZ jsou v tomto bezmocní. Je složité zjístit, zda je účet kostlivec nebo jde o regulérní stránku, která nevyžaduje aktualizaci.

V případě hogwarts.wz.cz to na první pohled vypadá na kostlivce, ale záleží na tom, jak je účet starý. Stránka může být v předstartovní fázi, kdy lze čekat, že zákazník stránku za pár dní aktualizuje.

Tato věc je naprosto běžná i v normálním životě. Zákazník si může rezervovat parkovací místo nebo garáž a platit za něj každý měsíc, a při tom toto místo nepoužívá. Co s tím? Pokud za místo platí, tak s tím město nic nenadělá.

Tady platí pořekadlo: Kdo dřív příjde, ten dřív mele. Ostatní mají smůlu.
No, já mám tuto doménu vyhlídlou delší dobu a za poslední půl rok jsem nepostřehla změnu... Nicméně to již nevadí, našla jsem jiný hosting s podobnou doménou. Sice to tam není tak dobré, jak tady, ale taky to není špatný. Děkuji