pošta na webzdarma

ahoj, zaregistroval jsem se na hclitomysl-pripravka.wz.cz. Byla mi nabídnutá schránka, jak jsem pochopil, cokoliv@hclitomysl-pripravka.wz.cz
Zkouším si tam poslat mail, ale nedaří se - chyba 550. Poradí mi někdo? Dík
poslal jsem dva maily, došly?
mam podobný problém nastavil jsem si email na info@forum-sisa.xf.cz ale žádné emaily mi nechodí ani mi to nehází žádnou chybu
Když to neháže žádnou chybu, tak je to pokažené dokonale! :-)
Zkus si poslat e-mail do své schránky (sám sobě z jiného e-mailu) - někdy se tím schránka zprovozní.
Mně už zdejší mail nefunguje několik let. Už se ani do něj nekoukám. Tak nějak jsem si zvykl, že WZ je webhosting.
neni to mail jen mezi webzdarma weby?
rozvíjející se fórum o vodních dýmkác: A jak by se to asi řešilo? Jiné e-maily (než z domén webzdarma) by se ignorovaly? Ne, opravdu to je normální e-mail. Jen většinou nefunguje :)
Tak to mi náhodou e-mail funguje... akorát mi nikdo nepíše (chvála pánu)! Sem-tam si pošlu e-mail sám sobě, abych se přesvědčil, že to funguje (občas to sice nedorazí, ale to nevadí, stejně to byla jenom zkouška).

PS: Před nějakým časem se tady řešilo něco s blacklistem (teď nevím, jestli dal třeba seznam.cz na blacklist nějakou doménu na webzdarma nebo naopak).