prosba o pomoc

Dobrý den milá Thalie,
bylo by prosím možno odstranit reklamní lištu na našem webu?500MB opravdu nepotřebujeme a tak nějak mi uniklo,že je to nevratný proces.'
Díky moc předem!
Nastavil jsem bannery dole na každé stránce,snad to bude fungovat,návštěvnost je dobrá a web na PHP RS šlape jako hodiny.
Ještě něco :-)
Zakoupil jsem doménu "maluj.eu" a nastavil na ní přesměrování CNAME na náš web zde "maluj.wz.cz" .Na reklamu to nebude mít vliv,naopak...
Doména se přesměruje na wz,ale píše chybějící index.
Je nutné nastavení i zde u vás na serveru od administrátora.
Je to možné?
STRAŠNĚ MOC DÍKY ZA ODPOVĚĎ.'
Váš věrný zákazník a malíř Lůďa
Autor: Luděk Škrip (maluj.wz.cz)
Datum: 18. 06. 2010 19:12

Dobrý den milá Thalie,
bylo by prosím možno odstranit reklamní lištu na našem webu?500MB opravdu nepotřebujeme a tak nějak mi uniklo,že je to nevratný proces.'
Díky moc předem!
Nastavil jsem bannery dole na každé stránce,snad to bude fungovat,návštěvnost je dobrá a web na PHP RS šlape jako hodiny.
Ještě něco :-)
Zakoupil jsem doménu "maluj.eu" a nastavil na ní přesměrování CNAME na náš web zde "maluj.wz.cz" .Na reklamu to nebude mít vliv,naopak...
Doména se přesměruje na wz,ale píše chybějící index.
Je nutné nastavení i zde u vás na serveru od administrátora.
Je to možné?
STRAŠNĚ MOC DÍKY ZA ODPOVĚĎ.'
Váš věrný zákazník a malíř Lůďa
<HTML>Provedli jsme u nás příslušná nastavení, už to funguje. Ale opravdu není nutné psát třikrát na mail a ještě i jednou do fóra. Lištu jsem zrušila.</HTML>
Díky moc za nastavení,maximální spokojenost...
Omlouvám se za emaily,myslel jsem,že jste na mě zapoměli :-)
Přeji všem hezký večer.
Luděk
<HTML>O zapomnění se dá mluvit po několika dnech až týdnu, ale během jednoho dne opravdu stačí poslat jeden mail a den dva počkat. Odpověď většinou dorazí.</HTML>