Zabudnute heslo a zmeneny e-mail (vyřešeno)

Zdravim,
neviem sa dostat do svojho webu xword.wz.cz, kde som uz pravdupovediac dlhu dobu nebol, zabudol som totizto heslo ale ani na jeden z mojich e-mailov mi nove heslo neprislo, pravdepodobne som tam uviedol e-mail, ktory uz nemam, takze neviem ako dalej.
uz tu bola podobna tema, ale ja mam dynamicku Ip takze neviem ako vam dokazem ze stranky na ktore sa chcem skutocne dostat su skutocne moje, napiste mi co by sa v tejto veci dalo robit. diky moc.
<HTML>Když tak koukám na ten web, jedině bych tam mohla nastavit email Autora Webu (Golem). V současnosti je tam uveden wz mail aktivovaný k dané doméně, i když se v nastavení píše, že to má být "adresa mimo webzdarma".</HTML>
no snad by mi pomohlo vratit to heslo na pristup, ktore som si zmenil ako prvykrat pouzivam sice viac ale snad by som sa trafil. lebo uz predtym som zadaval zabudnute heslo, ale nic mi neprislo teraz uz chapem preco
ok ten email je dobry poslite mi nove heslo tam diky, som to az teraz pochopil nechapem ako tam mohol predtym zadat webzdarma adresu, diky moc.
zdravim to som zasa ja, neviem ci ste uz zmenili ten kontaktny email, ale odoslal som formular pri zabudnuti hesla, ale nic aj tak neprislo, pre istotu mi napiste ze ste ten e-mail zmenili do posty.
diky moc este raz
<HTML>Právě jsem email změnila, tak to zkus prosím znovu.</HTML>
uff, diky moc je to ok, mozete to tu zmazat.
<HTML>Ok, zamykám, vyřešeno.<style>form { display: none; }</style></HTML>