nejde web

včera jsem si vytvořil web http://game.webz.cz/ a vcera večer mi to normalně šlo ale dnes se mi nejde pripojit ani pres FTP a pres web to tam nic nenahraje a kdyz se podivam na tu stranku napise mi to at si skontroluju pripojeni
Už jsem tady psal, že nejede server Mars. Musíme počkat, až ho admini zprovozní.
<HTML>Opraveno, omlouváme se.</HTML>
Nevím, jestli to souvisí, ale mi web stále nefunguje tomphoto.mysteria.cz:
-v prohlížeči hlásí "Nepovolený přístup" a FTP 530 login incorrect
Stačí jen počkat než se odstraaní problémy z jejich server-em ?
Dík za info.
máme stejný problém, na FTP to hlásí 530 login incorrect a web stránka sb-developers.wz.cz nefunguje.
Mám opravdu vážný problém, nejprve mi naskakovala 530, teď mi zmizely všechny data z webu a háže to 403, nejsem z toho moc rád, neměl jsem všechny data zálohované! Můžete mi prozradit, co se pokazilo a jestli jsou ty data někde zálohovány? Díky!
<HTML>Jde zase o výpadek, ovšem tentokrát na jiném serveru. Prosím o strpení.</HTML>
Díky, úplně jsem ztuhl, když jsem data nenašel :/
Zatnaktel: Tak to by sis měl pravidelně udržovat originály na svém lokálu a zálohovat databáze. O data můžeš přijít kdykoliv.
Jo, bude tam záloha do poslední chvíle? Přetahoval jsem soubory ještě 2minuty před výpadkem, díky.
Nečekal jsem, že zrovna teď, zrovna jsem testoval PHP a v něm upravoval ZK a v tom to nahlásilo 403.
Obvykle naběhne vše jako předtím. Ovšem WZ žádné zálohy uživatelských dat nedělá, tak se na to nespoléhej.
Kit: Neděs mne! :/
Zásada je jednoduchá: Originály si udržuj u sebe v PC a na WZ nahrávej kopii. Kdo to edituje přímo na WZ, je dobrodruh.

Ovšem databáze je nutné pravidelně zálohovat, jinak to udělat nejde. WZ to za tebe zálohovat nebude.
Jestli se to smazalo, půjdu si skočit! :// (nemysleno vážně)
Taky mám na Nike vcelku důležitý web, ale kdybych o to přišel, obnovil bych ho během několika (desítek) minut.
Já toho tam měl opravdu hodně, rozdělaná práce, mělo to být hotové 20.7. Nejsem si jist, jestli to takhle dokážu.
<HTML>Data by měla být v pořádku. Akorát to bude ještě chvíli trvat.</HTML>
Weby si ladím na svém lokálním webserveru. Výhodou je, že si snadno mohu simulovat závady. Teprve když je to odladěné, dávám to do ostrého provozu. Další výhodou je rychlost ladění - ani nemusím zavírat editor a velmi snadno mohu dělat UNDO i po uložení skriptu.

A v neposlední řadě mohu používat lokální databáze, na kterých mám jen tolik dat, kolik k ladění potřebuji a jejichž ztráta neohrozí projekt.
Ano, ano, počkám v poho do zítřka :)
Uuž to jede, moc díky :)
<HTML>Tak už by to snad mělo být v pořádku.</HTML>
přes prohlížeč se k souborům dostanu, ale FTP mi nefunguje stále chyba 530 login incorrect...
Dobry den, mám problem s svojema strankama paablik.wz.cz . Pred nejakym casem vypadly a ted bych je chtel znovu zprovoznit, kdyz jsem se dostal na FTP, zjistil jsem ze tam chybi mnoho souboru. Bohuzel nejdou mi nahrat a ty co tam zbyly, nejdou ani prepsat, ani smazat. Prosim tedy o pomoc. Diky moc
Zase to spadlo ?