Reklama

Dobrý den,
prosila bych o přesnutí reklamy z horní části, do části spodní. Přes manager mi to nejde, neraguje to.
Děkuji pěkně a přeji příjemný den :)
Však ji máš dole. Stačí jen doladit pozicování.
vážně díky za tu ultramegální reklamu na stránkách, která mi zakryla celé menu *tik v oku* nedala by se dát někam jinam?
"Víš, že se právě dopouštíš trestného činu pirátství?!"

Chtěl jsem to poradit a kouknout se do zdrojového kódu, ale byl jsem osočen z pirátství. Trhni si!
Mě zase odradilo porušování podmínek WZ (přesměrování) a hlavně ta nežádoucí hudba na pozadí. Takovým ignorantům také radit nebudu.

Předtím mě ani nenapadlo podívat se na zdroják stránky, ale teď jsem do něj nakoukl. Až se naučíš používat CSS, tak si tu reklamu napozicuješ tam, kam budeš potřebovat. Co má znamenat "font-family: XYZ"?
Dobrý den,
prosím o zobrazování reklamního proužku jen na úvodní stránce. Nepotřebuji velký prostor a dělá mi to nepořádek. Můj hosting je cyklokros.wz.cz
Děkuji
Reklamní proužek se zobrazuje buď na celém webu nebo nikde, více variant není ;)

Pokud jsi měl na mysli reklamní banner, jeho chování si můžeš nastavit sám v administraci.
Zdravím,
smažte prosím reklamní bannery a lišty. To reklama na nás překaží.
www.zacek.xf.cz

Děkuji za smazani.
Pepík: Aby ses pak nedivil. Tímto vlastně děkuješ adminům, že ti smazali web.

Přečti si podmínky užívání služby Webzdarma. Z jedním ze základních podmínek je povinné umístění reklamy do stránky. Pokud s tím nesouhlasíš, tak proč jsi s tím vůbec při registraci souhlasil?

Jestli se chceš reklamy zbavit, tak máš možnost si objednat placenou verzi WZ plus.

A pokud se ti nechce nic platit, tak si hold najdi webhosting, kde není podmínkou zobrazení reklamy. Bohužel jich moc nenajdeš.
hm.. nějaky řešení, aby reklama byla přesunutí někam na své stránce?
Reklama nepotřebuje řešení, prostě je na každém webu u webzdarma.cz.
Je součástí podmínek poskytuní hostinu; ber, nebo nech být.
Pokud reklamu nechceš, můžeš si zaplati WZ plus. Jak píše Tomík, jiné varianty neexistují.

P.S.: Proboha, nauč se prosím česky.. :(
Freeze,

proč proboha? Vůbec mě neznáte! Nevíte kdo jsem? Jsem neslyšící a mám problémy se češtinu!

Co myslíte, na index.html si nechám prázdnou s reklama a přesměrovaní na index2.html a ostatní stránek bez bannery jen lišty?
Tenhle postup se obecně označuje jako "vstupní stránka" a v podmínkách webzdarma.cz je taky explicitně zakázán. Raději si to přečtete přímo tam ;) Reklama je prostě součástí služby; nemá smysl se to snažit jakkoliv ochcat -- a priori to povede jedině ke smazání samotného webu.

Za výtku k češtině bych se v tom případě rád omlouvil.
Bohužel existuje velká část lidí, kteří mají s češtinou ještě větší problémy plynoucí čistě z lenosti (z lenosti mačkat ta správná tlačitka na klávesnici :).
"Jsem neslyšící" Tak to je pak jiný kafe. ;) Toto se dá odpustit. Sám mezi ně patřím. Á koukám, chodil jsi do Hlucháku ve ValMezu. :)

Vytvořit úvodní stránku pouze s reklamou a bez obsahu je ještě horší řešení. Tato metoda je zakázána.

Máš možnosti. Ponechat si jen lištu. Pak si zažádej o odstranění reklamního banneru. Nebo si sám urči kam banner umístit. Více zde http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=68937&t=68937