Reklama

Zdravím,
bylo by možné vypnout volitelnou reklamu? A pokud ne tak ji alespoň přesunout dolu? Díky za opocěď
PS : A jěště by mně zajímalo zda lze změnit stálou reklamu z těch stupidních problikávajících obrazovek na něco smysluplnějšího?
<HTML>Na co myslíš, že je o pár řádků níž téma "Prosím o odstranění reklamní lišty"? Lištu jsem ti vypla, rovněž jsem ti nastavila jiné reklamy.

P.S. příště zakládej jen jedno téma se stejný dotazem, to druhé jsem smazala.</HTML>
Ahoj,
nelze mi presunout reklama do spodní části stránky i když mam nastavené.
Dále prosím o nastavení jiné reklamy co nevyvolává epileptický záchvat.


Je to možné?


Díky Martin.
Ahoj,
taky bych prosil o přepnutí reklamy na spod, nejde mi to nastavit a taky bych prosil jinou reklamu.
Díky
Problém vyřešen díky.
Jistě že ne
Ahoj, taky mi nejde přesunout reklama úplně vespod. Reklama mi nevadí, pouze bych prosil o přesunutí reklamy na konec stránky, děkuju.
vas web nema validni html a tak se muze reklama chovat spatne. Zkuste pripadne pouzit tag <!--WZ-REKLAMA-1.0--> pro presne umisteni reklamy
Nenechte se zmást. Není to až tak validitě stránky jako takové, ale o špatném stylování Vašeho layoutu.
Chybí uzavření jednoho div tagu (lze sice považovat za chybu validity, ale jako odpověď podpory to neberu ani náhodou).

Reklama se zobrazuje tam, kde ji máte nastavenu. Pozorně si zkontrolujte Váš zdrojový kód a uzavřete všechny tagy, tam kde mají být uzavřeny.
Pokud by podpora byla důsledná, zjistila by, že tag pro přesné umístění máte na stránce vložený.
Ano, není to v tomto případě ani o validitě, ani o umístění značky pro reklamu (která tam, Rado, opravdu není), protože reklama je v kódu vložená správně dole. Ovšem vzhledem k tomu, že zbytek webu je pozicován absolutně a reklama je pozicována relativně, tak se zobrazuje jinde než uživatel chce. Takže buď místo pro reklamu taky absolutně napozicovat (dolů), nebo přestat používat absolutní pozicování.
Díky Thalia za upozornění, špatně jsem si vyhodnotil zdrojový kód (k jinému nemám přístup) a mylně jsem se tedy mohl domnívat, že tag pro reklamu je vložen. Zmátl mne tag <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->, ale ten se vkládá při každé reklamě.
Za to omluva podpoře.

Co se týče stylování, spíše bych doporučil druhou variantu rady Thalie - přestat používat absolutní pozicování.
Jen doplním na závěr - Žena má vždy pravdu. :-)

P.S.
Příspěvek Thalie už zní jako příspěvek člena podpory. Tedy objasnění příčiny problému a nasměrování uživatele k jeho vyřešení.