ZRUŠENÍ

Dobrý den, zrušíte mi prosím: infotehnology.euweb.cz
díky
Dobrý den , také bych poprosil o zrušení stránek :

grafikanaweb.wz.cz
layout-test.wz.cz
pehapetest.wz.cz
pektk.wz.cz
karwik.wz.cz
webiq.czweb.org
teknofil.borec.cz

děkuji.
<HTML>Ne, stačí smazat soubory viz http://www.webzdarma.cz/pp.html?4#4.

wikman: navíc, některé účty, které jmenuješ, mají nastaven jiný kontaktní mail než wikman.wz.cz, takže u nich je ta žádost rozhodně z naší strany nesplnitelná.</HTML>
Soubory jsem smazal ještě než jsem tady psa, chtěl jsem to pozichrovat. Mailových schránek mám asi tři, nedošlo mi to, omlouvám se...

...jestli to tedy dobře chápu, tak je z mé strany vše v pořádku.
<HTML>V poho. A ano, pokud jsou smazány soubory, pak jsi udělal z tvé strany maximum a cca za měsíc budou účty zrušeny automaticky.</HTML>
Dobrý den,
chtěl bych zrušit i smazat mé stránky tankionlinecesky.wz.cz a tankionline.wz.cz i účty.

Mám dotaz. Smaže se i tato otázka?
Děkuji
Dobrý den, prosím o zrušení stránky milosfilip-drummer.wz.cz Díky
Poslete prosim pozadavek z emailu na ktery je ucet zaregistrovan na podpora@webzdarma.cz
Dobrý den,

ráda bych poprosila o zrušení účtu monikaholubova.wz.cz.
Ten web již léta nepoužívám a už si ani nepamatuji, jak se do něj dostat.

Bylo by to možné?

Děkuji,
Monika
Dobrý den,
tento požadavek prosím zašlete na info@webzdarma.cz z emailu: h.m....ka@g....il.c.m
Dobrý deň,
chcela by som poprosiť o zrušenie účtu penzion-eva.wz.cz
Stránku už dlhú dobu nevyužívam a nepamätám si ani prístupové údaje.

Ďakujem
Požiadavok na zmazanie prosím pošlite na email podpora@webzdarma.cz z emailu gvo...@...va.sk
dobrý den, protože náš bridžový klub přestal existovat, rád bych vyčistil cyberprostor a tedy i naši webovou stránku bk13.euweb.cz - kontaktní údaje jsou těžko sehnatelné z nejrůznějších důvodů (úmrtí, alzheimer atd.)

můžete mi prosím nějak pomoci?
Stránka bk13.euweb.cz neexistuje. Bola zrušená vlastníkom 12.09.2017 ktorý klikol v administrácií hostingu na tlačítko zrušiť služby.
Dobrý den , chci poprosit o zrušení stránky tlakomery.wz.cz/index1.htm .
Bohužel nemám přístupové údaje a email byl zrušen. Můžu zaslat nový email pro zrušení.
Půjde s tím něco udělat?
Děkuji.
Email použitý u účtu tlakomery.wz.cz sa javí ako funkčný. Pre obnovu postupujte podľa tohoto návodu https://www.webzdarma.cz/podpora/8-administrace/289-nemam-pristup-ke-svym-strankam-co-mam-delat
Zdravím co vše potřebuješ abych zrušil web, který dělal před lety můj bratr?, email a?
Dobrý den, postačí mít přístup k emailu který je u dané domény veden jako kontaktní. Následně po přihlášení ve správě účtu v části Nastavení naleznete tlačítko pro zrušení služeb.