Jak vypnout Safe Mode

Chci si vytvorit webovou galerii pomoci Gallery2, ale kdyz ji instaluji na stranky tak mi to nahlasi chybu ze mam zapnuty Safe Mode. Nevite nekdo jak by sel pripadne vypnout nebo co s tim mam delat? Diky za radu...
Na WZ nijak, na vlastním serveru editací php.ini.
to bych taky potřeboval :(
Fotogalerii lze bez problemu provozovat i se zapnutym Safe Mode.
Problem je vsak v tom, ze si to musis udelat sam a ne se spolehat na nejaky hotovy skript.
Gallery2 se da rozchodit i se zapnutym safe modem. Figl je jednoduchej: 1) mensi zmena v instalacnim skriptu, aby te pustil pres kontrolu safe-modu - je tam na to nejaka funkce, ktera to kontroluje, tak staci napsat, aby treba hned na zacatku "return true"; a 2) doplneni zavinacu pred kazdy vyskyt funkci, ktere jsou pri safe-modu zakazane (tedy potlaceni chybove hlasky/warningu).
Super rada, ale co mame teda zakomentovat? :-)
donny: Vážně inteligentní rada. Ono to, že to neběží na safe_mode má asi svůj důvod a to, že potlačíš všechny hlášky (a ještě k tomu tak pitomým způsobem) taky není zrovna dvakrát inteligentní.

Spíš než pochybné úpravy bych doporučoval galerii která umí pracovat i se safe_mode
Nith (zbyna.xf.cz)
viz Tom, sezen si galerii, ktera umi chodit v safe mode.
Ma to svuj duvod, proc si to tento mod kontroluje a komentovat by mel jen expert, ktery umi odstranit i ostatni chyby.
Co je tuto za chybu, myslim že je to zrovna to samý, ale nejsem si jistej.

Warning: opendir(): SAFE MODE Restriction in effect
Michall: To nema se safe mode nic spolecneho. Vlastne jen upozornuje na bezpecnostni riziko, kvuli kteremu je safe mode zapnuto.

Skutecny vyznam teto hlasky je, ze se snazis otevrit adresar, ktery neexistuje. Bud tam mas preklep, spatnou cestu, nebo neexistujici adresar.
Michall (street-tuning.wz.cz)
... a jestli je to spatna cesta, tak to se tu resilo ted jinde. Jde o to, ze:
/ = homedir a wz.cz jej ma nastaveny na wz.cz a ne na tvuj ucet
takze misto
/adresar/neco.jpg
je treba v nastaveni "/" zmenit na
"http://street-tuning.wz.cz/"
coz je tvuj homedir nebo na adresar, v nemz mas tu galerii, coz je homedir te galerie
"http://street-tuning.wz.cz/galerie/"