chat

Zdravim, potreboval bych pomoc. Hledam nejaky chat,hledat jsem hodne, ale nenasel jsem dostatecne vyhovujici.Mel by byt php+mysql,jednoduchy, s jedinou mistnosti, registrace neni nutna, ale muze byt,stacilo by klidne nejak odlisit moderatory web, aby se za ne nekdo nemohl vypadat. Taky naky smajliky. Treba i s nastaveni barvy vzkazu. Nevite nekdo o nejakym,predem dik za odpovedi
dobrej by byl neco jako je tady http://www.danceradio.cz/
opravdu nevite o necem,pls.nakej odkaz?
zkus blueboard
blueboard je posledni moznost,nevis o necem jinym. o nejakym scriptu. ja zas php tak nerozumim,nato abych si to udal sam.
tak jsem si dal ten blueboard a je to hruza!nevite teda nekdo o nejakym slusnym chatu?pls
Zkus google nebo se začni učit programovat.
jak jsem psal,uz jsem hledal.google atd. stahl jsem si naky chaty,jen php,bez databaze,a jsou dobry,jen to ma jeden problem.kdyz je tam uz hodne prisveku tak se smazou,takze pak nikdo neni kdo co napsal.nevite teda nekdo o nejakym jednoduchym chatu,ktery by takhle nemazal prispevky najednou,ale postupne?hele a myslis,ze se to stihlnu do zitra naucit,programovat?myslim,ze ne!ja se ucim,ale nejsem Einstein,abych hned vsechno vedel automatycky,jako ty.
aj tak nechapem naco ti stahovat talker...
ked nevies kodit, tak sa stahovanim talkra toho vela nenaucis a ked kodit vies, tak si naprogramujes vlatny.
staci ti si len uvedomit, ako ma fungovat, ake udaje ma prijimat, co je pre neho klucove, a ako ma vypisovat spravy. ked to budes vediet, tak si ho nakodis sam. btw ked sa uz ucis robit v phpcku, nemyslim, ze je pre teba najlepsi napad zacal hned s talkrom. skus si najprv urobit nejaky redakcny system, nejaku diskusiu atd. na tom sa zlepsis najviac, ver mi