Obrazky

// dal som to aj do HTML, elbo to neviem zaradit..

Na mojej stranke mam umiestnenych zopar (asi 50 obrazkov) a prehliadac ich nezobrazi vsteky naraz (musim reloadnut, a ani potom ich nezobrazuje vsetky), obrazky su dost velke.. nejde mi o to ci to rychlost stiha nacitat to ma absolutne netankuje, ide mi len o to preco ich vobec nezobrazi (ked kliknem na obrazok - malo by to vyvoloat ze sa obrazok otvori v samostatnom okne - ktory sa mi nezobrazi tak bud:
a) sa mi zobrazi potom (v tom novom okne)
b) sa mi vobec nzobrazi a v okne iba vypise absolutnu cestu k nemu.. (ked cez ftp skontrolujem, obrzaok tam naozaj je, zaujimave je ze z vedlajsieho pocitaca nezobrazuje napriklad ine obrazky, alebo zobrazi vsetky, zavisi to od nahody)

V com je chyba? Je to cache prehliadaca? Da sa to nejak kontrolovat (pouzivam PHP tak ak ano, mozte napisat...)

Dakujem
Doufám, že opakovaný dotaz moderátor brzy smázne.
..akože nikdy nepišem do dvoch, ale nevedel som či to vyrieši PHP alebo HTML... ehm.. ešte som to aj napisal na začiatku..
trapná výmluva, ani jsem to nedočetl.
Máš u všech obrázků správnou adresu? Nechceš postnout link na konkrétní stránku?
jj, adresy su generovane PHP skriptom a kedze 90% obrazkov ide (a kedze na inom PC pouzitim ineho prehliadaca nezobrazi ine obrazky) usudzujem ze bude nieco v priehladaci, akoby nacitaval iba urci casovy limit a potom prestal (ale po reloadovani nedokonci, resp. nedokonci vsetky obrazky - mozno ma nejaky limit v bytoch.. je take nieco alebo je to sprostost?)

spravil som to tak klasicky, ako to byva ze na jednej stranke je zobrazenych iba 9 obrazkov a postupnym preklikavanim sa preklikate na dalsie a dalsie.. takze problem som ako tak vyriesil ale ajtak som chcel vediet preco to robi...

vdaka
palino

PS: >trapná výmluva, ani jsem to nedočetl.
vieš jak ma to trapi.. pfff
Prohlížeči se tolik nezabývám, ale timeout pro spojení mají.