Hodnocení

Chtel bych na své stránky vložit hodnocení příspěvků od 1 do 5, ale nemůžu nikde najit nejake stranky zabyvajici se tvorbou hodnoceni. :( Jestli nekdo neco takoveho mate, tak pls napiste. Diky moc
:D pokud umíš PHP je to brnkačka, pokud ne tak někoho popros ať ti to udělá, něco takového je hned ;-)
Par veci jsem v php delal (jsou na mych strankach, a docela jsem s tim bojoval nez to zacalo fungovat :D), ale musim k tomu mit nejake zdrojove kody, proste v php neco sam nedokazu udelat, ale staci mi trocu pomoct a udelal bych to :( Vypocty jsem v php jeste nedelal...
... řekni co potřebuješ a určitě někdo poradí ...když budu vědět tak tě aspoň naťuknu správným směrem ....
Vypoctovy vzorec znal, vedel jak to napsat ale nevim jak to sprovoznit :D
:D njn tak to ti těžko pomůžu když nevím co ti nejde zprovoznit, co přesně máš napsané atd.
Neva, stahnul jsem si php manual sice v angline, ale chapu ho, nejak se k tomu dokoumam a naucim se neco noveho, diky vsem, i kdyz jste mi nepomohli :)
:-) ;-) není zač :-D
Ondra: A kdyz je to tak jednoduche udelat tak proc nikde nemuzu najit navod jak na to? :D A kdyz jsem neco nasel, tak to nefungovalo...
Mimochodem, tva uvodni stranka nesplnuje nove podminky umisteni reklamy.
promin, ale tudle poznámku si nemůžu odpustit:
>Protože nemáš prohlížeč Internet Explorer, nevypadají tyto stránky nejlépe...
- FUJ!
Tvorbu hodnocení nikde asi nenajdeš, protože se musí napsat na míru použitému RS (ať už je jakkoliv složitý nebo jednoduchý). Si vedle řádku s textem v mysql dej ještě dva sloupce, počet hlasů a suma hlasů. Do stránky pak dej nějakou stupnici a nějakým způsobem kontroluj, aby ti to nikdo nenaklikal sám. To je podle mě asi enjjednodušší řešení.