setcookie a mod_rewrite - problém

Zdravím ;o)

Zjistil jsme že mám takový "malý" problémek s používáním cookies při mod_rewrite. Když totiž např. mám v hlavním souboru setcookie("x"....... a kliknu na jinou adresu, tak tuto cookie už nezískám a když nechám uožit cookie znovu, tak se mi uloží další cookie pro tu danou adresu. Ale přístup k PHPSESSID cookie mám odkudkoliv. Takže bych asi potřeboval způsob jak nastavit jednoho valstníka pro ukládané cookie (?). Nejdřív jsem si myslel, že je třeba problém an localhostu v apache, ale zjistil jsem že to dělá i když to dám na webzdarma a ať jsem hledaljak jsem hledal, nemohl jsem najít řešení. A tak se s poslední nadějí obracím sem, jestli někdo neví jak na to, byl bych moc vděčný :o)
Nepletes si session s cookies, session.name = "PHPSESSID".
Kolacek nactes treba $_COOKIE[''] a tim to muzes kontrolovat zda je jiz plna, zapis vypada takto :
setcookies("nazev",md5($hodnota),time() + 3600); // plati 1 hodinu
Chápu jak to myslíš, ale to je právě ten problém, že $_COOKIE[''] mi nevyhodí nic. phpsessid jsem uvedl jako příklad, protože jeho hodnota se mi taky uloží do cookies pokud je mám zapnuté, ale ta se mi zobrazí vždycky.

Teď jsem zjistil novou věc a sice, že když nastavím něco přes setcookie na úvodní stránce s lokací dejme tomu http://www.x.cz/adresar/ tak když pakkliknu na odkaz s virtuálním podadresářem http://www.x.cz/adresar/podadresar/ tak když nechám zobrazit $_COOKIE[''] kterou sjemnastavil, tak mi tohodnotu vyhodí, ale pokud dám setcookie se stejným názvem tak si to vytvoří další cookie se stejným názvem, ale v cestě je adresa onoho podadresáře. A tuhle cookie už mi to nevyhodí jinde než na tom odkazu (a možná zase v dalším podadresáři tohohle podadresře)....opravdu nevím co s tím...
Omlouvám se, jsem opravdu mimo, příště si ten manuál přečtu pořádně, zapomněl jsem v setcookie uvést cestu '/', takže konečně vyřešeno :o)
Jeste dodam ze cookies muzes okamzite zrusit aniz by o tom uzivatel vedel a to uplne jednoduse misto +3600 sekund zadas -3600
setcookies("nazev","",time() - 3600); // zrusi cookies