Hudba on/off

kecy jako hrady

Kdyz jsme kokoti, tak si porad sam. Mimochodem, uz ti poradil xergic.

freya:
dyt to snad neni tak tezky, ne :) proste mas ram "hudba" a odkazy
<a href="hrej.html" target="hudba">hrej!</a>
a
<a href="nehrej.html" target="hudba">nehrej!</a>
no možná jsem to trochu přehnal s těma kokotama, ale neni důvod mi tu říkat Lama apod.?
jinak dík...;0)
...a to jsem si zrovna říkal, jak je toto disk. fórum slušné....:(
ticho už a řešme problémy :)
Ten Iframe chodí, ale ignorují ho "Mozillouni", teda zvuk na pozadí, jako takový.
Zkoušel jsem HTML objekt ovládaný javaskriptem, ale tomi šlo už jen v IE, asi by to chtělo experta na js.
tak už vim jak na to ale teď potřebuju nějakej program kterej mi tu hudbu přehodí z WAVek do MP3...nevíte kde něco takový sehnat
mel by to umet DB power amp converter http://www.dbpoweramp.com/dmc.htm
wav -> mp3 by šlo snad i GoldWavem
To gulde:

1) CD 'n' go
2) CDex

Oba jsou AFAIK freeware a fungují bezvadně

Freya:
GoldWave je super program, ale je to pěkně drahej shareware. Záleží na něm, jestli si ho někde sežene na černo.

Petr
na převod zkus lame. Je to free, sice konzolový, ale má skvělý výstup (dobře udělaná mp3). A možná by ses mohl poohlídnout po něčem, co to strčí do formátu .ogg. To je novější mp3 (při stejné kvalitě cca 2x menší), winamp ho umí přehrát. Kdybys byl moc zoufalý, tak v linuxu chodí oggenc. Ve win nevím, to je podezřelý systém.
priklanim se k cdexu, zvlada i vic roztodivnych formatu (vcetne ogg)
na převod zkus lame...

Myslím, že pořád ještě někde existuje GUI pro Lame. Jmenovalo se to RazorLame, takovej malej prcek.
S Lame pracují skoro všechny zde jmenované programy, nebo aspoň to umí - je to špička a ne jenom freewarová.
Já mám na převádění formátu opět linux. Nevadí mi konzola, tak se ve win prostředcich moc neorientuju. Ostatně lame, oggenc a sox zvládnou se zvukem snad úplně všechno. ;-)
Doporučuji CDex , CoolEdit