problem s index.html

Někde v nastavení (budeš se tam muset kouknout) bude nastavení cest, pravděpodobně tam budeš mít zapnuté "ABSOLUTNÍ" a ty by jsi měl aktivovat "RELATIVNÍ".

Pokud to nenajdeš, zeptej se na nějakém fóru kde se tento program řeší jak co a kde.

BTW, stránku jsem si prohlédl v Mozilla Firefox 6.0.2, Internet Explorer 9, Apple Safari 5.1, Opera 11.57, Google Chrome 14.0.835.163, SeaMonkey 2.3.3 a stránka se zobrazovala všude stejně, tedy zarovnaná na střed, reklama nezakrývá logo a všechny obrázky fungují.

Možná by bylo dobré napsat, v které verzi Opery na své stránky koukáš.
no jde mi hlavne o menu a ty dve cary nad a pod menu. nekde menu neni ve prostred a nekde ano. ale nakonec delam stranky trosku jinak a zadny cary tam asi nebudou. jinak operu mam tu nejnovejsik stale se mi actulizovava. jinak na to absolutni a relativni mrknu. diky za tip.
Takže jestli jsem to pochopil, všechny tvé problémy jsou vyřešeny?

P.S. Piš s diakritikou a interpunkcí, líp se to pak vstřebává.
<HTML><em>jinak na to absolutni a relativni mrknu. diky za tip.</em><br>
Což jsem ti radila už včera...</HTML>
Omlouvám se za čárky a háčky,ale když pospíchám, jde mi to lépe bez toho. Jinak jsem nikde nenašel absolutní a relativní. Thalii se omlouvám, ale včera sjem z toho měl takovej guláš, že jsem to přehlédl. Teď jednom ten problém s tim zobrazováním.
Já myslím, že levné WYSIWYG editory ( a myslím, že Web Page Maker takový editor je) umí jen to absolutní pozicování.

PS1: neplést absolutní a relativní pozicování a absolutní a relativní odkazy
PS2: zkusil bych ten již avizovaný redakční systém, viz
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=7&i=1&t=1
no zatim budu tvorit tady a pak uvidime, ztaim se mi jedna jen o jeden nazev, kterej se muze dat jinam,aby to tak nejak ladilo. pak to vyzkousime a uvidime. Jinak teda jsem cetl podminky ty reklamy a popravde jsem moc nepochopil. jaky musim mit stranky aby byli dole nebo co musim udelat pro to aby byli dole?
No, v administraci se nastavuje reklama a je tam nějak: "Nastavit na všech stránkách dole" nebo tak nějak.
To nastav a do zdrojového kódu vlož:

<!--WZ-REKLAMA-1.0IK--> - pro klasickou reklamu
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> - pro XHTML 1.0 Strict validní reklamu
tak dalsi problem, at pouziju jaky pouziju pismi,tak spatne zobrazuje hacky a carky? kde pak je chyba?
Znaková sada ISO-8859-1 se používá možná v Německu, ale u nás ne.
a kde tu znakovou sadu najdu nebo zmenim?
Máš ji v hlavičce souboru index.html, tam ji také můžeš změnit.
nasel jsem ze pro cr je Windows-1250, tak to mam prepsat v kazdym tom souboru a staci jen v hlavicce nebo jak?
Čeština používá asi 5 různých kódování a zrovna ses trefil do té správné sady. Už to máš OK.
muzete se na tu moji stranku podivat v opere, ja u sebe to porad vidim spatne. jde mi o pravopisne chybi a o napis kopletni pece pro vase automobili jestli je mezi napisem a carou nebo v care.dekuju. nevim proc to porad u sebe nevidim dobre.
U sebe to vidím všude dobře, design se mi taky celkem líbí, jednoduchý a hezký..

Pravopis je podle mě v pořádku.. :-D
Zvláštní. Vidím jen "Kompletní péče o Vaše" ale nevím co. Že by automobily?
V poslední verzi Opery to vypadá takto:
http://ds.mysteria.cz/pc.png
špatně definovaná znaková sada + texty se nevejdou do absolutně pozicovaného vyhrazeného prostoru

Aby byla reklama na stránce dole je potřeba pro ní na konci stránky vytvořit vlastní absolutně pozicovaný prostor - tedy nějaký div, který bude obsahovat značky, viz
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
jj automobily, tak kazdej to vidi jnak, grelek dobre, kit spatne, muj kamos taky spatne, jinej dobre. tak ja uz nevim kde je chyba. muzete mi rict kam presne do zdrojoveho kodu mam pridat prikaz pro tu reklamu, aby byla dole. jinak s tim vzhledem uz si nevim rady.
http://files.uloziste.com/f39ad7f4b85b8a73/
Můžu říkat kolikrát chci aby začátečníci nepoužívali position:absolute, pokud neví, co všechno si tím způsobí. Ale je to jako házet stěnu na hrách...
ale ja vim, ze to nemam, ale kdyz to v tom programu zrejmne neni, pokud to tam neni napsany jinak. tady moc nastaveni neni. kazdopadne diky za obrazek, ve skutecnosti jsou uplne jiny pisma, takovy jsem ani nepouzil, je zajimavy jak to vidis ty..
Při používání absolutního pozicování je téměř jedno, kde bude ten přidaný příkaz, jak píšeš. Na jeho umístění ve zdrojovém kódu nezáleží. Prostě v editoru musíš každé stránce dole, na jejím konci, přidělat chlívek, který místo textu bude obsahovat zakomentovaný text
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
Ten "chlívek" bude mít přesně definované souřadnice, kde se zobrazí, po nahrání stránky s takto upraveným zdrojovým kódem se za tu značku zapíše reklamní banner. Banner musí být v "chlívku" vidět celý.
aha, takze to asi nedam a bude holt nahore. tohle nezvladnu napsat. t ed jsem prisel v programu na to godovani, bylo tam zvoleno spatny. tak uvidime ted..
No ten chlívek je obdoba toho, kde je umístěn i text
Naší velkou předností je, že můžeme vyčistit a umýt vozidlo i u Vas doma!
který byl ještě nedávno malý, že se do něj ten text nevešel
a nepíše se to, ale "udělá v tom editoru".
(class="ws16")

Možná bude v tom editoru problém zapsat ten konentář, to nedokážu takhle posoudit