Nefunkční MySQL server

Zdravím,

jsem jediný, kterému náhle přestalo nefungovat připojení k MySQL databázi?
Z ničeho nic to najednou přestalo fungovat.

MySQL hlásí:
#2006 - MySQL server has gone away
už je to OK
Já nějak nevím, ale poslední dobou mi dost často hlásí:
#2006 - MySQL server has gone away

jako třeba teď.
Myslel jsem, že to byla jen jeho chvilková indispozice, ale velice často se to opakuje i několikrát za den.
Je problém na mém www nebo je opravdu tak nestabilní MySQL server?
Já a bratři z východu si "MySQL server has gone away" překládáme jako: "Pašol v pizdu."
"jsem jediný"
Zkousel jsi hledat ve starsich tematech? Jestli od pretizeneho wz.cz neocekavas zazraky jako na placenem hostingu
Já očekával přesně takovouhle odpověď.

Nejsem žádný naivka, abych si myslel, že to tady půjde perfektně. Potřeboval jsem utvrdit, že chyba není v mém kódu :o)
Tak to neni jiste, tvuj kod nikdo nikdy nevidel, krom tebe.
<výkřik do větru>
Teoreticky by toto mohlo způsobovat i překročení povoleného počtu sql dotazů za hodinu (pokud je tento limit stále funkční) -- i když si teď nejsem jistý, jestli při překročení hláška nebyla jiná (limit exceded)..
</výkřik do větru>
Zdravím,
mám problém s přihlášením do phpadmin přes webové stránky ačkoliv zadávám správné uživatelské jméno i heslo. Ještě před dvěma dny mi to fungovalo. Tředpokládám, že je nefunkční mysql server.
Má někdo podobný problém, nevím, v čem je zrada.
Dík za help.
Už je to zase funkční.
je běžné, že připojení nefunguje několik dní?
nerad bych hned na hosting utíkal někam jinam :-(
Ahojte, mam tiež rovnaký problém. Pred chvílou mi prestalo ísť mysql, asi to je moja chyba. Náhodov som použil nekonečný cyklus na sql a odvtedy mi nejde a píše :

Chyba

SQL-dotaz:

SET CHARACTER SET utf8;

MySQL hlásí: Dokumentace
#2006 - MySQL server has gone away

Neviete čo s tým mám spraviť aby mi to fungovalo? Fakt neviem čo mám robiť a databázu veľmi potrebujem :(
Už to ide, samo sa to opravilo. Sorry, že som otravoval.
Uz zase to nejde, fakt neviem co s tym je :(
Databázový server bývá permanentně zatížen. Prostě v určitém čase nestíhá.
Nejde o to, ze by nestihal. Stranka nieje pouzivana, nikto na nu okrem mna zatial nechodi. Cele to nefungovalo odkedy som to vtedy pretazil. Podarilo sa mi viackrat nahodit databazu ale pri prihlasovani sa cez mysql vzdy padala.

Uz to ale funguje. Spravil som si novu mysql databazu a exportoval staru do nej, zatial ide bez problemov tak problem je hadam vyrieseny.
Uvědomte si, že nejste sám, kdo používá databázi. Není to tak, že máte mysql server jen pro sebe. Jeden databázový server využívá stovky dalších účtů a ty mohou být v danou dobu využívány. Takže, i když Vaši stránku nikdo nevyužívá, tak to neznamená, že mysql server není zatížen. On je zatížen z jiných účtů.
Už jenom fakt, že samotná doména wz.cz je nejvytíženější ze všech, protože na nich existuje mnohem víc účtů než na jiných doménách.
To je pravda. Ale ono sa to stalo prvy krat a hned vtedy ako som nahodov pouzil nekonecny cyklus na databazu. To bolo na probleme.
Potom sa to cele pokazilo a nedalo sa opravit nech som robil co som robil. Takze kto ma problemy s databazou, skuste spravit novu a exportovat do nej staru a mozno to pomoze. Mne to pomohlo.