Heslo sa meni

Ahojte, mám dosť veľký problém a netuším ako ho vyriešiť. Dnes som si deaktivoval a znova aktivoval mysql databazu. Všetko išlo v poriadku a potom mi asi o 30 minut napisalo na stranke, že sa nevie pripojit na mysql. Netušil som, čo s tym. Potom som zistil, že sa mi heslo zmenilo na stare heslo, ktore som mal pred deaktivaciou mysql. Na webzdarma mi ale pisalo to druhe heslo, sice sa na neho nedalo pripojit. Tak som si zase zmenil heslo. A o 30 minut znova sa zmenilo, sice na webzdarma nic nepise, neda sa na to heslo pripojit. A toto mi robi priblizne kazdych 30 minut. Heslo sa meni a neviem co s tym :(
Bol by som rad, ak by sa na to niektori z adminov pozrel. Ja to nechapem, ako sa len tak moze menit heslo. Znova mi to nejde. Stranku som chcel dnes zverejnit ale takto to nepojde :(
Je sobota. To tady bývá mrtvo. Takže o víkendu nečekejte rychlé reakce.

Jinak. K tomuto efektu dochází, když uživatel mění heslo k databázi poněkud často. Řešení je nastavit a ponechat na nějaký čas ležet, aby se server mohl přizpůsobit. Možná tak na hodinu dvě. Když provádíte každou minutu psí kusy, tak se server cvokne a neví co je co.
Diky za info. Uz to zase bezi, tak snad to uz pojde dobre.