Problém s připojením

ahoj nepomohl by mi někdo s mím problémem?

mam docela jednoduchou registraci a login ale jelikož se mi nechce ani jedno připojit k databazi tak to nějak nefunguje:-!..hazí to tyhle chyby

$connect = mysql_connect('mysql.webzdarma.cz','testujuforum','900531') or die ("Nepripojeno!");
mysql_select_db('testujuforum') or die ("Databaze nenalezena!");

a přitom by to podle kódu mělo napsat že se to nepřipojilo...tak mi přijde jakoby byla chyba u mysql a ne u mě..prosím o pomoc a všm předem děkuji
Nějak jsi zapomněl vložit k příspěvku obsah té chybové hlášky, ne? Takhle ti asi nikdo neporadí, věštecká koule je totiž v servisu ;)
omlouvám se nějak mi to vypadlo:-D...jak pro login tak pro registraci mi to hazi chybu:

Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/testujuforum/register.php on line 60

už sem z toho navětvi:-D
Tato chyba nemá nic společného s připojením k databázi. Jedná se o všeobecnou chybu v kódu.
V souboru register.php na řádku 59 je něco špatně. Zřejmě chybějící středník nebo chybné uvozovky nebo závorky.
oká děkuju za pomoc zkusim se na to podívat:-)
hrůza:-!..pochopil jsem že je to chyba na řádce díky vám:-Duž si to budu pamatovat...a díky tomu sem zjistil že je zbytečný to opravovat...ten tutorial je asi uplně na h.... protože to dělam přesně podle něj a když už odstranim jednu chybu hází to druhou:-!
Tak oprav i tu drouhou, třetí atd.. ;)

Parser zpracovává soubor postupně a pokud narazí na chybu, většinou (nebudu se moc rozepisovat) ukončí provádění skriptu. A pokud se ve skriptu nacházelo více chyb, parser je najde pouze tak, že je budeš postupně opravovat :) A navíc.. chybami se člověk učí.
pravda...co se týče PHP jsem absolutní začátečník. Trošku jsem se snažil a problém s registrací je vyřešen:-)Nešla protože na záčátku bylo <? php místo <?php...:-D nařadě je už jenom ten login ale když už sem našel jednu chybu a opravil jí...tak nejspíš wztku spadlo mysql páč mi to hlásí že se nemůže připojit k databázi a nepřipojim se ani na webu:-D:-D