Jednoduchý formulář

Mám takový malý problém, vytvářím takovou stránku, něco jako e-shop ale velice jednoduchý. Kdysi sem začal s MySQL a nějaké dva programy jsem v PC měl, ale nezbyl již čas a na následující zkoumání nemám vůbec čas. Chtěl bych jenom ale tuto funkci na svých webovkách: Nákupní košík a odeslat form s objednávkou třeba na mail. Formuláře, tlačítka a tak si vytvořím ale mám temno v těch krocích jak to odeslat na mail a nákupní košík...


Pro trochu zkušenější to jistě nebude problém. Předem Vám děkuji za odpovědi, prosím poraďte.
Poraďte, poraďte.. ale s čím? Jestli už jsi sám se zpracováním (to je ten krok, kdy vezmeš hodnoty vložené do formuláře a něco s nima uděláš, typicky uložíš do databáze nebo spojíš do jednoho řetězce a pošleš e-mailem) formuláře začal, vlož sem napsaný kód, napiš co ti nefunguje, čeho se snažíš docílit, jaký je účel které části kodu a rádi ti poradíme, jak dál nebo na co si dát pozor.

Takhle nevím, co k tomu napsat.. poradil bych, ale nemám jak.

___
Jestli čekáš, že se najde dobrá duše, která to napíše celé za tebe, tak tě zklamu. Jednak jsi k tomu poskytl málo informací a pak.. nikoho takového neznám ;) Ze spojení "nemám vůbec čas" mám spíš pocit, že bys raději všechno bez práce.. to se pak raději obrať na lidi, kteří se tvorbou podobných (mini)řešení živí.
Stáhni si nějaký volně dostupný e-shop, nainstaluj a používej. Pro trochu zkušenějšího to jistě nebude problém.