<b>výpadek serveru loki</b>

NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!
Mě funguje i xf
to modmaker: Tak treba ja ctu vsechno!
NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!

NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!

NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!

NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!

NIC SEM UZ NIKDO NEPISTE KURVA NEUMITE CIST STE FAKT KRIPLOVE PROSTE CO DE TO DE CO NEJDE TO NEJDE!
Vážně nechápu, proč všichni tak šílíte... vždyť je neděle! Já myslím, že to bude funkční nejpozději během zítřka... podle mně nemá většina z vás nic, co by muselo na webu řešit ihned, nebo co by se nedalo vyřešit nějak jinak... (a pokud ano, mohli jste se rozhodnout pro nějaký jiný placený hosting). Nechápu, jak může někdo zrovna v neděli odpoledne žít jen tím, že mu nejde webzdarma.
Tím, že si tu všichni budete stěžovat, že VÁM ten web taky nejde, a trumfovat se ve vypisování všech nefunkčních domén (zvlášť, když se už na začátku řeklo, že vypadly všechny kromě wz.cz), nic nevyřešíte. A hlavně: těm, kteří se tam chystají volat: proboha! vždyť tím to spíš zdržíte než byste to urychlili!

Mně taky naštvalo, že to nefunguje, ale nemůžu dělat nic jiného než čekat, doufat, že se neztratí data, a zabývat se něčím jiným... Takže se radši uklidněte a zkuste to taky...

Jinak souhlasím s tím, abychom sem už radši NIKDO NIC NEPSAL.
(a vím, že jsem teď udělala pravý opak, ale chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor a víc už to tu zahlcovat nehodlám)
Ty debile brž už konečně HUBU!pro R.U.R.
to R.U.R. : už mi jde xf taky, díky
Hlavně klid ... počkejte si, ono to určitě pudu.
P.S.: WZ šel i ráno
Lucko ty uz sem taky nic nepis!
Paneboze vy nadelate. a ste pekni sobci, nemyslite? ze rikare vety typu: no HLAVNE ze muj xxx.cz uz jede....jezisimarjaaa....
Me to taky nejede, a co, se mam pos rat? proste to nejede a konec. hotovo. the end.
panebozeeeeeee
lidičky počty sou krásný, taky sem jeden čas dělal administratora, když se něco posralo a vypadalo to na půl hodiny tak jsme na tom věčinou ve 3ch strávili 20et hodin........ to se prostě stává .....vubec vam to nezávidim chlapci a držim vám palce :-)
Mně to taky nejde, a dneska jsem to chtěl zrovna trochu poopravit ... tak se nezbláznim, jukni na to zítra a radši se jdu učit fyziku :-)
Určitě tu teď u toho nebudu sedět a odpočítávat minuty než to pude
To Kiara:

Ja se je taky snazim ukecat aby toho nechali, ale proste nas ignorujou :-(
Jsou to negramotni sobecky zakomplexovani kreteni
modmaker: S dovolením jsem chtěla dokončit debatu. Chci vědět, jestli je problém tady nebo jestli nemám něco s počítačem. Tak prosím nepoučuj.
Už mi to jede!
Kdy to bude zase provozu schopny?fakt me to sere
A můžu se zeptat co Tě na tom ,sere'? Máš tam nějaký důležitý věci, který ti vydělávají miliony?
borec.cz taky nejde, euweb.cz zase jo
To lucka:
Kdyby sis to tady cely precetla, zjistila bys, ze to je chyba serveru a nemusela bys tady vubec nic psat!

Pro vsechny:
NIC SEM NEPISTE KRETENI ZJEBANY NEDOCKAVI DEBILOVE ZKURVYSYNI
Lidi, laskavě sem nepište ty srač*y. Psaním píč*vin do diskuzního fóra vám nepomůže. Jak psal administrator webzdarma, výpadek je na jednom za 4 serverů, což znamená, že momentálně nefunguje pouze část stránek umístěná na tomto serveru.
Nechápu imbecilní lidi, co sem píšou dotazy, zda jejich stránky fungujou. Proboha, není nic lehčího, než do okna prohlížeče napsat adresu vaší stránky a když se nenačte tak:
a) máte špatně napsané zdrojové kody a jste blb
b) tato porucha se týká i vašich stránek

Tím, že tady křičíte, že to nefunguje si nepomůžete, protože o problému se již ví a pracuje se na jeho odstranění. Pokud se vám nelíbí, že to trvá dlouho, tak si běžte zkusit opravit server a uvidíme, jak vám to bude dlouho trvat. Ono to není až taková prdel, jak se to může zdát a je to časově i nervově náročné.
O svůj web pravděpodobně nepřijdete a nic za hosting u webzdarma neplatíte, takže můžete být rádi, že vše většinou funguje jak má a výpadky zde nejsou časté.
To administrator webzdarma: Hodne stesti pri opravovani serveru a pevne nervy!
souhlasim
Dneska je to vsechno nejaky na pytel.. Cely dopoledne nefachal volny.cz (asi se jim tam nekdo nahakoval ci co), takze sem se vubec nedostal na maily.. navic ted uz zas nefacha.. A kdyz uz sme u toho lokiho, tak to me taktez poradne nakrklo, pac potrebuju mit pristupny informace o nasem maturaku a ono houbelec..
Fredy - ty jsi ten poslední kdo bude někomu řikat že má držet hubu. Celou dobu si tu akorát stěžuješ a nadáváš a během toho si děláš reklamu na svoje stránky. který teda pokud dobře vidim pořád nejedou. Ty jsi PŘESNĚ ten člověk kterej by měl bejt nejvíc zticha a vypnout komp a počkat do rána.
jo miliony mi to videlava KRETENe ZJEBANej NEDOCKAVej DEBILe ZKURVYSYNe
Hezky si protiřečíš ... já si neztěžuju že to nejde, to Ty ... a sprostě umí mluvit každej ...