<b>výpadek serveru loki</b>

oni to nechápou....
tohle je chat nebo forum?
nevim co tady resite za kraviny!
proste to pujde az to pujde tak holt musime vsichni vydrzet, tak si nestezujte ze musite neco delat, si to udelejte na disku a pak to akorat nahrajete, ja taky potrebuju prezentovat obrazky ale bohuzel. tak klid
tak fajn a to už mě štve jak dlouho to bude ještě trvat?to cca jsem už spočítala dohromady 3
za pul hodiny? me se zda ze to uz nejede nejakych 10 hodin
Já myslel že vyhraju soutěž ale byli rychlejší :-/
Miriam: hej dokazes poskladat tu vetu spravne? pak to mozna pochopim co jsi nam chtela sdelit
http://ptakopysk.wz.cz/wzmail.htm

Kdo chce at tam napíše svuj mail a potvrdí to a já mu pak pošlu mail až pojede wz.


(Píšu to tolikrát pač lidi nečtou celé forum ale jen začátek a konec. A pro ty co to považují za spam: tohle je jeden z mála příspěvků které se opravdu týkají informací o stavu serveru.)
jak nasvinu nejede jak muj web tak nejde ani photoshop-forum =/
takze se fakt nudim
prosim vas nejak mi nefaka muj web nevite co stim je diky odepiste pls
R.U.R.: tyvole drz uz hubu je to tady milionkrat! nikoho nezajimaji tvoje idiotsky emaily, proste az to pude tak to pude tak neprud
Nazdar.
Mě to taky nejde cca od dnešního rána (to není jen půl hodiny). A nevíte náhodou někdo, jestli nepřijdeme o data, který jsme měli nahraný na serveru (nemám je nikde zálohovaný)?
Honza: dobra otazka =D proste to nejede pac spadly naky disky nebo servery nebo ja nevim, proste nejde skoro cely webzdarma, krome wz, to myslim jde vpohode
Michal: moderator psal ze ulozena data se za zadnou cenu nesmi ztratit, takze doufam ze data zustanou v poradku, a kdyz ne tak co ti mam rict jako, proste ses nekde =D
kdyby to nikoho nezajímalo tak je tam nikdo nebude zadávat a nikdo mi nebude děkovat za to že mu pošlu mail až to pojede
R.U.R.: twe myslis ze kdyz neco napises do zavorky tak je to zakon?
2 All: Nechapu co ted resite...

Vzhledem k tomu, ze psali, ze vypadl zdroj, tak by mely data byt fpohode... Proste to nejede a basta... To je vo zivot... clovek sem jednou prijde a uz se musi zhrozit co tu vidi...

hate BFU...

proste cekejte!
Naštěstí mám starší verzi svého webu na někde na flash dicu, tak snad bude stačit jen dopsat novinky atd.
to Martenus: wz jde dobře. Presvědčit se můžeš zde: http://kyblsoft.wz.cz/
vlki: sak ja cekam, ja se nehadam, me je jedno kdy to pojede, doufam ze zitra ale, o data mi taky nejde ale jak rikas budou v poradku, ja se v tom nevyznam to mas jedno ;)
Vono to nejde. Když odejde zdroj tak to snad není takovej problém. Kdyby odešel celej server tak pak bych se nedivil :-)
Tak co už to pojede?
cmaranec: nj aspon se snazit neco tvorit na tom webu, ja kdyz vidim nektery stranky tak se mi chce zvracet, nekteri lidi si myslej, no raci nic, proste polovina stranek je o nicem tak jsem to chtel rict ;)
2 Martenus: z prectenych prispevku te povazuju za jednoho z mala, co tu aspon udrzuje poradek...

To ze sem kazdej prijde a zacne nadavat, ze mu nejedou stranky, to neurychli! mozna snad jen prehreje ten server co jim jeste jede ted a na cem jede i tahle diskuze a budeme fsichni v p...

Znechucene odchazim

P.S. To R.U.R: vetsinou kdyz si nekdo muze precist mail, tak se muze podivat i jestli mu jedou stranky... kdybys nam poslal SMS, az to pojede, byl bych ti vdecnejsi...
Přišel mi mail od kámoše kde byl odkaz na jednu stránku kterou nemůžu otevřít normálním psaním do vyhledávače ale otevřením odkazu z mailu, takže je to nějaké divné...
Uz me to kdy to konecne bude fungovat?