<b>výpadek serveru loki</b>

2All, kdo nenávidí tyhle BFU - nesnažte se je umlčet, nemáte šanci, jsou to ubyčejní BFU. Vám to může být jedno...víme o čem mluvíme, viďte :) Odejděte a ani se sem nevracejte, tady stejně nic nepotřebujete.
Jetr!x: promin ale nepochopil jsem co po nas chces ani jakej mas problem =/
Martenus: Stránka kterou mi nechce výpadek povolit jde otevřít odkazem chápeš ?
*
Jsou lidé hloupí, hloupější a totálně natvrdlí. Ti, což sem píšou neustále že něco někde nejde, jsou ti totálně natvrdlí.

Je tu ale pár inteligentních jedinců, co se Vám neustále snaží říct, že:

! AŽ TO BUDE TAK TO BUDE !

Ste fakt tak vygumovaný nebo co? Co byste chtěli v neděli odpoledne, buďte rádi že máte vůbec někde ZDARMA možnost nějaký prezentace sakra, tak je nechte dělat svoji práci. Já bejt na jejich místě, vypnul bych všem, co sem psali 3,14čoviny, na tejden jejich weby.

*
Manas: skoda ze nevim co to je BFU ale asi tusim =D mas pravdu, tim ze tady budeme kecat o tom proc to nejde a kdy to pujde a co moje data atd tak se tim proste nic neudela a hlavne neurychli, nevim proc admini vubec tuhle diskuzi tvorili, myslim ze stacil sdelit duvod problemu a to by vsem stacilo, a my normalni lidi bysme se vyhli idiotskejm kecum, pac kdyz sem nekdo pride a napise neco typu "jezis vy ste * a tohle a kdy to pujde ..." tak to fakt nema zadnej smysl
zajtra to pojede?
huh...
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
UZ NIKDY TO NEPOJEDE KVULI VASIM BLBYM PRIPOMINKAM!
já bych řekl že oprava podobného rázu na osobním PC (kdyby byli k dispozici komponenty) by trvala tak 20 minut odborníkovi a na serveru je to o něco horší...
když nejsou komponenty k dispozici tak je to chce sehnat, a to zabere dost času... hlavně v neděli.
a ještě bych řekl že na tom pracují určitě docela pylně.. ono to chce totiž komponent zkontrolovat (jestli není požkozen) potom připojit k serveru (když je potřeba tak nainstalovat ovladače a nastavit) a potom zkontrolovat jestli je to funkční,.
takže i pro odborníka je to zdlouhavá práce..

to admins: musím uznat že wz je asi nejlepší freehosting u nás...
a taky musím říct že v neděli sehnat nějaký komponent je mistrovstvý.. klobouk dolů pánové... a navíc ide řadič,,..

já bych řekl že si provozovatelé a všichni okolo co se starají o servery Webzdarma si zaslouží uznání... a zvláště když jim pořád někdo nadává jako jsem to viděl tady...
Hodně zdaru při opravě... a hlavně štěstí... (aby ste nenašli další vadný komponent... to byste byli asi nuceni schánět eště teď v noci a to by nebylo závidění hodný) :)
No tak lidi ja chapu ze vas to stve me to taky stve tak sem zalozil nove stranky http://poruch.wz.cz a tam je misto kde si muzete vest diskuzi to mi nevadi ale prosim vas nechte tady to forum jenom pro info od adminu takze vsechno piste do http://poruch.wz.cz
Achy ovej nevíte někdo kdy to pošlape?:-(
Jetr!x: nj haluze se deji, nevim, ale podle me kdyz tu stranku otevres pres ten tvuj zazracnej odkaz a pak das F5 tak to nepujde ;)

Honza Ohrazeni: nastesti patris mezi ty inteligentnejsi, uz me taky serou, taky rikam, az to bude tak to bude, no co svet se nezhrouti

All: kdyz ste tak skvely a umite akorat nadavat tak fakt nevim co s vama, muzete byt jen radi ze mate 40MG (nebo kolik) zadarmo a tyhlenc ty veci, wz se vzdycky snazi vsemu vyhovet a svou praci dela dobre, chtel bych videt vas

"proc kritik nikdy nenapise pisen?"
no tak lidi nezhlcujte tady to forum kdo tu ma pak najit potrebne info svoje nadavkly a urazky (i kdyz nekdy neopravnene) piste na poruch.wz.cz
Martinus: Jde to i po stiknutí F5. Je to podivné... Ale mě to nevadí ;-) Admin: Nevadí mi jak to bude dlouho trvat
Takže:

Na webzdarma nastaly technické problémy, proto některé stránky nejdou. Možná pojedou dnes, možná zítra, při nejhorším někdy jindy. Některé domény fungují, například wz.cz a xf.cz.

Nemá smysl sem nic psát, nic zvláštního to nepřinese.

Má smysl zadat svůj mail na adrese
http://ptakopysk.wz.cz/wzmail.htm
já vám pak na něj napíšu až webzdarma pojede. Pokud máte mobilní email (třeba když máte Vodafone tak si ho můžete zadarmo zřídit), zadejte ho a přijde vám to na mobil.

To je můj poslední příspěvek sem.
to chce klid.. pochybuju že to způsobilo nějaké problémy, protože pochybuju že by někdo umístil nějaký důležitý web na freehosting.. krom toho.. takovejhle výpadek tu už dlouho nebyl, takže byste spíš měli oslavovat.. Silvestr je taky jenom jednou do roka a oslavujou ho snad všichni (snad kromě hasičů, záchranářů a policie)

..a když už nebudete slavit výpadek, tak držte * - myslim tim palce ;)
lidi nechcu zbytecne rypat ale bezte se hadat nekam jinam (primo k tomu sem vam zalozil stranky poruch.wz.cz ) a nepiste tu kraviny...
Já jsem si přečetl skoro celou tuto duchaplnou diskusi a žasnu jaký jste kretéééééééééééééééni
mazec
TAk tady je toho tolik, že by se si s toho mohl wz udělat knížku
heeej ale ja potrebuju aktualizovat web! wite co to pro me je.... nevedet co mi kdo pise do fora a tak... ale vas to asi nezajima*mate se na co vymluvit (ze je to zadarmo?)
jo a nejvetsi dementi jsou ty co sem pisou aby sem uz nikdo nic nepsal! :DDDD si myslej ze sou asi dulezity!
Piste neco aj do poruch.wz.cz pak si s toho muze wz udelat knizku tak jak jiz nekdo rek
haj lidi prosím vás nevíte někdo co se děje ? od rána mi nejedou stránky díky za odpověď mirek
2mirek: nauč se číst a jestli to neumíš tak se vrať do první třídy
Pro:Laiona To jsem řekl já Fredy