<b>výpadek serveru loki</b>

Nějak bylo... nějak bude... hlavně že mám svoji medovinku...
(Zítra je taky den). Webům zdar... sprácům IT zvlášť...
Nemůžu si odpustit ještě jeden komentář :)

Machr je ten, co sem nikdy nic nenapsal. Ostatní jsou hňupi. Tedy i já (alé já se obětuju, hlavně aby tu byl klid).
Komentování a konstatování, že je někdo blbec vyvolává další diskuse o kreténech.
Diskusí o kreténech nezměníte to, že jsou to kreténi. Kdo je blb, blbem zůstane. Kašlete na to, odstraňte tento panel z prohlížeče a vykašlete se na to, jen děkujte WZ teamu, že se pro vás obětují a něco vůbec zadarmo dělají.
My, kteří víme o co de, víme, že jsou to kreténi a nemusíme si to navzájem sdělovat. Víme to.

Nikdo na mě nereagujte, nemá to cenu, odejděte a čekejte...

Howk.
Uz me to docela rikaliste pul hodiny ne celej den
Pro fredy: Jj ale kdyz to neudela wz tak to udelame my ne:-)))
Já jen lestli to není tím jménem serveru? LOKI...
Třaba kdyby se přejmenoval, tak by fungoval líp... (to já jen tak...)
Pro Laiona:No tož by jsme mohli
já si to prostě musim uložit a dát si ta na stránky už mám i anchor
kreténi na českém internetu
No ja ut tu nebudu otravovat kdyz sem si zalozil vlastni dyskuzi tak se piojde púridat poruch.wz.cz
Já plánuju tohle zveřejnit na svým webu
sory jenom jsem zkoušel gdo se chytne hah nervy tečou co?
Pro ty kteří opravdu neví o co jde:

Na webzdarma nastaly technické problémy, proto některé stránky nejdou. Možná pojedou dnes, možná zítra, při nejhorším někdy jindy. Některé domény fungují, například wz.cz a xf.cz.

Nemá smysl sem nic psát, nic zvláštního to nepřinese.

Má smysl zadat svůj mail na adrese
http://ptakopysk.wz.cz/wzmail.htm
já vám pak na něj napíšu až webzdarma pojede. Pokud máte mobilní email (třeba když máte Vodafone tak si ho můžete zadarmo zřídit), zadejte ho a přijde vám to na mobil.

To je můj poslední příspěvek sem.
no co se dá dělat,určitě se dělá vše proto , aby to šlo. tohle se asi může přihodit každé doméně,já jsem rád,že tu můžu své stránky bez problémů mít. Mám je tu už přes rok a tohle je první problém.Tak si myslím ,že je to solidní.Zdravím , a až to pujde tak to pujde
Lepší je mýt web na www.ic.cz !Až 250 MB volného mýsta zdarma a tady jenom 50 MB!Tak doporučuju jít na www.ic.cz!
komu vypadek serveru prinese VAZNOU psychickou ujmu, popripade zpusobi smrt, vpravo. Ostatni vlelo a at drzi hubu a krok ...

booooze to je vody ze odesel jeden zdroj, radic a mozna jeste neco nize kdyz uz sem to necetl :-/

co byste delali kdyby nesel proud u vas doma? taky NIC
nevim o tom ze by myt (ve smyslu vlastnit) a mysto byly vyjmenovany slova po m nemluve o tom ze tu delat reklamu je pekne trapny
mýt ... to mluví za vše ...
Nechápu, co tu všichni řešíte. Prostě to nefunguje a až to bude fungovat, tak bude. A těm, co se to nelíbí, tak ať si zkusí provozovat vlastní server a ještě navíc free. Já si tam pak rád zaregistuju web
10 minut rekord ne?
Chacha tak to jsem se fakt pobavila :-))))))) Už si jdu umývat svůj web na www.ic.cz, je totiž děsně špinavej...jsem holt prase :-))))))))))))))
no podle vseho vipadli vsecky domeny krome xf protoze klanovej web (xf) jede ale muj (unas) ne a druhyho klanu (webz) taky nejede
Tak tak, vim že to neni lehké, mám... eh tedy spíš měl jsem vlastní WoW server a jen to bylo velmi náročné, takže chápu všechny tyhle lidi, kteří se free hosting snaží dát dohromady. Prosimvás, jakoby se vám někdy něco nestalo co potom uškodí druhým. Vždyť to zase brzy pojede a jestli jste nestihli něco nahrát přez ftp, tak to uděláte jindy ne?
si zatim všichni pusťte tohle
http://www.weebls-stuff.com/toons/aaaaaaaaaaaaahaha/
koukám že už se tady inzeruje tak se mrkněte na www.fredys.blog.cz
lol tady se to promenilo v hotovej chat
Kdyby šel okolo


* *
* mira od webzdarma *
* *


tak at mi prosim mailne
Proc? Chces ho zasypat spamem? (muhehehe)