<b>výpadek serveru loki</b>

lol .... pořád nic ... už potřebuju něco dělat na web lol
nebo taky zkoukněte www.raperi.borec.cz a to vlastně nefakčí
když nejde o život, jde o hovno



a tím by jste se tu měli všichni řídit :D
kua co se to tady deje, dyt je wknd, tose to snad nepo.... dyt o nic nejde, nestresujjte a jestli tady nekdo vali nejaky bussines tak at si na to koupi placeny hosting......chichichi
Hmm zajímavá úvaha, řídit se podle hoven LOL.
Stává se.... A jinam fakt nejdu jelikož http://www.rocov.kvalitne.cz se fakt drží díky jejich hostikngu... I když se mi někdo naboural do PC a zjistil si moje hesla tak mi to obnovili a já se mohl opět zaregistrovat na tu samou doménu a nechat tu stránku v klidu běžet... nějákej ic.cz "@!#$" :)

Přeji brzké uzdravení SERVRu :)

Kralik [cz]
tak rikam vam svoje hlody piste na poruch.wz.cz pak s toho udelam knihu
:-)))
Jooo muj milovany czweb.org me nikdy nezklamal.
Takze krom wz.cz a xf.cz je po celou dobu funkcni i czweb.org.
Jsem si vybral dobrou domenu :)
PŮL HODINY, jo?
WZ.CZ funduje. Naštěstí!
Ale CHYTRAK.CZ NE!
Tak koukám, Autor: mira (moderátor)
Datum: 12. 03. 2006 12:11

Omlouváme se za problémy - po plánovaných nočních opravách na elektroinstalaci v serverovně odešel zdroj v serveru loki. Kolegové v Praze to řeší a snad by to už mělo být v pořádku během cca půl hodiny

ale je kplem 22té hodiny a ještě nic nejede!
admine chce to více kupovat oleje a mazat a mazat a né utrácet všechny peníze za lubrikační gely :-))
heheheheheh
Sakra zprovoznete uz czechian.net
iéopthrghwietjčwawk tušq tzltpújkt g,db kreophlliurtztkzuftuurtdfdruawz
jj moje slova, ale myslim si ze si jeste nekolik hodin pockame :)
Týmě Webzdarma, vydrž! My soudní ti držíme palce a fandíme! Ty to dokážeš! Jsme s Tebou. Kritiků si nevšímej. ;o)))))
iéopthrghwietjčwawk tušq tzltpújkt g,db kreophlliurtztkzuftuurtdfdruawz ? S tim plně souhlasim (LOOOOL).
Kdyby šel okolo


* *
* mira od webzdarma *
* *


tak at mi prosim mailne

psal jsem mu na podporovej mail ale tušim že tam ted bude mít takovou záplavu že to nejspíš všechno šmahem smaže
Ja bych to videl na delsi dobu ano kdyz se rekne pul hodiny melo by to byt pul hodiny ale pokud je jeste nakej problem bude to treba trvat i dva dny a navic je nedele a plno techniku je treba pryc vzijte se do jejich situace.
nakdy to tak typujete ?
hadam sa nic nestalo databaze bo inaq ma vystre jak parny valec :D
typuju rok... dva
Pokud máte depku z toho že nemužete na svuj web, uklidněte se u relaksační fólie :-) http://www.cervenytrpaslik.cz/folie.html
Só zálohy? Ze gdy? Gdo ma vlastni?
jeeej uz mi to leze na nervy... kokos radsej nepiste nabuduce nic....
ale ne .. vela stastia pri oprave...