<b>výpadek serveru loki</b>

Máte freehosting a nemáte vlastnú zálohu? To je odvaha :-)
Klídek bony budou.
to je zajímavý.. nebejt toho výpadku tak se nás tu nikdy tolik najednou nesejde.. ;):)
me jenom fascinuje, jaky jsou lidi idioti, tady je jasne napsany co s tim je a oni maj porad drzky :c
Sem se dival ze mira (admin) tu psal naposledy ze by to meli zprovoznit vecer. Byl bych rad kdyby nam napsal jeste nejakou dalsi informaci. diky
Já počkám až to pojede tak to pojede doufám že mám nekde zalohovaný můj web
Paulik: ujistuji te, ze mira sem napise informaci tak jako tak.. a ty to nijak neovlivnis.. a nevim jesli bere uplatky..
Ono IDE RAID radic nebude asi zadna sranda sehnat.. ja to tipuju nejdriv zejtra spis v utery..

Tak si nechte ty hrdinsky reci, a budte radi ze je to zadarmo.

admini hf,gl .. zname tyto situace ;)
WirRez: tys někdy viděl pevný disk, který se smaže po každém vypnutí? ..já teda ne. všechno najdete tak jak ste to tam nechali, tak přestaňte fňukat.
Snad to zprovozni uz dneska kdyz psali ze sehnali ten radic tak nejak nechapu kde to vazno chtelo by to zase nove info
just-paja:Ne,ale jestli jsem to neodstranil v linuxu :-) nebo jestli jak jsem dal defrag tak ze se mi to smazalo
Samozřejmě je fajn, že máme k dispozici stránky zdarma... Ale i tak to člověka nasere, když dělá na svým webu a v den kdy se odjede 1.GP sezóny a lidi šmějdí po sajtách o F1, jak diví..., tak jim nemůžu nabídnout své stránky! Je to jak naschvál... Ale jinak zachovejme klid, všechno bude fajn... :-)
<b>

Pánové admini, správně byste na ty domény měli pustit
302 Temporary Moved

neboť takto když to nějaký Google-bot přeindexuje, všechny stránky z vypadlých domén budou v háji (rozuměj nebudou nějakou dobu k nalezení ve vyhledávačích).

</b>
Ahojky tak co je neco noveho?
Furt to nejde co?
ty jo ja nevim co jim na tom trvá jestly chcete kouknete se na muj blog
jsou tam graffity a jestly je tu nejaka holka nebo slecna mam tam dva kluky na seznameni'!

www.malinakof.blog.cz
to F1 : tak to chapu.. to nastve, me spadla d. www.numb.mysteria.cz .. je to smula, ale nezblazni se to :)
Jde videt, ze nekteri vubec netusi co to znamena sprava serveru - a navic jeste tak obrovskyho! Vsichni kritizuji ze jim nejedou stranky ale zapominaji, ze jsou to stranky zadarmo a muzeme byt jen radi ze takovy hosting vubec existuje!

Ja tady mam stranky uz vic jak dva roky a nemuzu si ztezovat!
Jo a kdo tim utrpel ztratu tak jedine jeho chyba protoze asi neumi cist podminky provozu...

Jinak drzim palce spravcum at se jim podari server opravit - dekuji vam! :)

P.S. Z tech individuji si nic nedelejte asi o tom vi prd...
Just-paja:A NEFŇUKÁM
Spiky: kdybys tu poslední část vynechal, tak by to bylo fajn..
WirRez: ne? ..tak nepiš.
je to aj na sekci ...unas.cz..? bo mně to taky nefunguje..
No neviem ale moje stranky nejdu uz skoro cely den...
Som zvedavy kedy to opravite. Ak je to len zdroj, tak ste neschopaci ked s tym mate problem 24hod
Just pajane:? ne?..tak nepiš. Co tím chces říct?
no mě nejde .borec.cz
jak uz bylo nekde receno nejde 69000 dome.. tak prosim nepiste komu vsemu to nejde :)
Just-paja: no tak nemyslim tim pochopitelne vsechny - jen ty co tady furt fnukaji ze jim nejedou fora atd... coz jsou podle me nepodstatne veci...

A s tim diskem pokud neshorel tak by na nem data mela byt - ale budme optimiste - navic kazdy kdo je trosku zbehly tak si dela vlastni zalohu (pro kazdy pripad)
nevím čím to je ale mi web jede v poho mám ho na WZ a nemů?u si stě?ovat

já se ptal jenom proto ?e sem se nemohl dostat na diskuzi od kámo?e
copak o data strach nemam, horsi jestli nejakou nestastnou nahodou o data prisli a cirou nahodou na tomto serveru byla i data z databazi.. :)