<b>výpadek serveru loki</b>

WirRez: jestli si chceš psát, tak ICQ: 252-456-202
-tohle má bejt informační a ne fňukací thread.

Spiky: já samozřejmě zálohu mám.. ale spíš by to mělo naštvat mojí třídu, protože tam měli domácí úkol z matiky na 8 stránek.. :) ;)
..sem to přemístil na http://sg1-atlantis.xf.cz/matika/ ..ale asi o tom nevědí všichni..
302 Temporary Moved

prosim, dejte to tam, jestli to bude google stacit...

a na jyxo, nebo senznam crawl takovato hlaska funguje taky?
SOUHRN DNEŠNÍHO DĚNÍ:

Na webzdarma nastaly technické problémy*, proto některé stránky nejdou (asi třetina stránek nejde). Možná pojedou dnes, možná zítra, při nejhorším někdy jindy. Některé domény fungují, například wz.cz a xf.cz.

[* Nejprve bylo zjištěno, že odešel zdroj serveru. Po opravě tohoto jednoduchého problému ale správci zjistili, že kromě toho také odešel diskový řadič (osmiportový IDE RAID řadič), přičemž náhradní neměli. Nějakým zázrakem se jim ho po několika hodinách povedlo sehnat a poslední informace byla že je reálná šance že by webzdarma mohlo ještě dnes fungovat. Od té doby žádné nové informace ze serverovny nejsou.]

Nemá smysl sem nic psát, nic zvláštního to nepřinese.

Má smysl zadat svůj mail na adrese
http://ptakopysk.wz.cz/wzmail.htm
já vám pak na něj napíšu až webzdarma pojede. Pokud máte mobilní email (třeba když máte Vodafone tak si ho můžete zadarmo zřídit), zadejte ho a přijde vám to na mobil.
Ja jen doufam ze zustanou data tak jak byly....
to RUR: sem ti tam teda ten mejl dal, ale ne ze mi misto 20spamu/den zacne chodit 40spam/den :-)
nene, ty maily budou mit pouze jednorazove využití :-)
Prodání databáze mailů spamerům ;-)
No jasně:-)) Tolik jich zase neni, za to bych si nekoupil ani párek v rohlíku (teď je vás asi 50).

Jdu spát, ale svoje maily zadávejte klidně dál.

A adminum držim palce.
Ten smajlík, tam nebyl samoůčelně.
to:Augusto
TY BLBE JEDEN NEVYMACHANEJ! CO SI O SOBE MYSLIS?! TO ZE TY SEDIS DOMA NA PR*ELI NEZNAMENA, ZE NIC NEDELAJI ANI OSTATNI, PREMYSLEJ JAKE BY TO BYLO DYBY SE TI NECO TAKOVEHO STALO A PRIZNAL JSI BARVU, AVSAK NEJAKEJ DE*IL BY TI NEVERIL PTZ JE NAPROSTY AROGANTNI A VYGUMOVANY UCHO, KTERY NEMA VSECH PET POHROMADE! ZALOZ SI VLASTNI SERVER TY CHYTROLINE U KERYHO MOZKOZROUTI UMIRAJI HLADEM!

to:All
Omlouvám se, ale todle mě fakt namíchlo. Je mi to taky nepříjemné, ale co nadělám? nic, mám rád webzdarma a nemá cenu to tady kritizovat. A navíc počítač je taky jenom člověk ;-D ... a člověk taky selhává...

to:webzdarma
mějte prosím pevné nervy a šikovné ruce, dík za vaše služby :-D
hh mne to funguje a tretine lidi ne, to je nadherny pocit, skoda ze je to jen tretina nefunkcnich stranek, vic by se mi libilo 99,9% nefunkcnich stranek, to bych si pak teprve krasne pocetl.

PS: Nenadavejte na spravce, nadavejte na sebe. Kazdy inteligentni clovek ma totiz na disku (popr. jinde) kompletni zalohu sveho webu. Tzn. nemate zalohu? Za to si muzete vy a ne spravci.
Uz to jede ;)
Musím smeknout! spravovat něco přes noc.......
Děkujeme!
Tak tak, palce nahoru! :-) Co na tom že je to jen provizorní, alespoň pro tuhle chvíli to finguje, to je super!
Fuuuha tak tomu vravim vypadok.

Ale potvrdzujem aj mne uz to ide. (borec.cz)

Diky moc!
Věčná sláva správcům! Už to sviští sítí sítí :o)
Bohužel ale unas.cz mi stále nejede. webz.cz v je OK.

Děkuji správcům, že na odstranění problému pracovali i v noci, snad se brzy podaří rozjet i unas.cz
Hej tag to jo! Spravit něco přes noc to je fakt super, byl jsem tady po půlnoci a eště to nešlo, ale správci mákli!, Moc DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKKKKKKK!
Zkoušel jsem nakpírovat obsah stránek přes FTP, ale chyba 550 access denied . Přez webové rozhraní to jede.
dobrý den,
nejde mi ftp, vše mám ok, když provedu aktualizaci přes webové rozhraní,
sice se soubory zaktualizují, ale já stále vidím staré stránky. týká se tento problém také výpadku vašeho serveru?
předem moc díky

honzik.prodejce.cz
2honza b: zkus http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2, třeba to bude tím.
díky za tip, asi to bylo tim, už tam vidim to správný(tady mám omezený práva a historie ani soubory prohlédnuté nemám právo mazat),šel jsem na druhej comp a tam to šlape.
ale co to ftp, pořád se nemůžu lognout, čili zatim výpadek platí....
Sakra,pořád nejede unas.cz,doufám,že se to podaří spravit co nejrychleji....
good work, admin(s).. ;)