<b>výpadek serveru loki</b>

proč stále nejede webzdarma
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda se už ví, jak dlouho bude trvat zprovoznení domén unas.cz samozřejmě jen přibližně a nezávazně - nejhorší je nevědění.

Děkuji MARPIS
No mne domeny unas a webzdarma funguju (teda tie vase weby idu). :-/
Tak asi byly vaše stránky na jiném místě než ty mé. Jistě nejsou všechny na jednom místě. Mé stále nefungují, do tohoto fora jsem byl odkázán přímo z těch stránek.

Ale děkuji MARPIS
Sakra lidi. Tenhle výpadek už je podruhé. Já vím, že jste se snažili to zařídit alespoň provizorně, ale přece nemůže oprava trvat tak dlouho. Ono se to opravuje v Praze? Aha tak to pardon. V Praze se nikam nespěchá co?
MARPIS: stranky stolnitenis.unas.cz funguji. asi mas v cache nactenou tu chybovou stranku.
to je divný každej tady řikáá jak už mu stránky šlapou ale u mě niiic...furt mi nejdou...příde mi to dost divnýýý
mááám furt stejnej problééém=když se přihlásim najedu si na správce souborů a tam rozkliknu nějakej soubor nebo adresááář tak se mi to všechno hodí zas na začátek ať se přihlásim...
Od té doby co byl mimo provoz servr mi nefunguje ftp byl bych rad kdybyste to prověřili popřípade opravili hlavne doufam ze to neshodite ze stolu.
Doufam ze aspon odpovite!
mně taky nee...co tam dělaj?!
a kty to zase naskočí? Děkuji za odpověď.
?