<b>výpadek serveru loki</b>

Platí tento výpadek i pro doménu "vyrobce.cz" ? děkuji za odpovědˇ
Taky jsem se zděsil co se děje :-) Doufám že to ještě dnes opravi.
Dobry den, mam u Vas na freehostingu web: www.ces.kvalitne.cz, tyka se vypadek i tohoto webu ? Vim ze je to freehosting, ale snad nekdo odpovi ...
Jinak dekuji za Vase kvalitni sluzby zdarma ;-) (to nemyslim ironicky !)
Asi se to týká i .kvalitne me taky nejde
ani www.motorkarsky.chytrak.cz nejede -(
Ani webz.cz nefachá
Moje stranky na borec.cz taky nejedou....
Tak já se přidám - ani unas.cz nejede;-)
Pánové, ušetřete si práci. Znáte všechny zdejší domény? Tak wz.cz je na samostatném serveru, zbytek jede na jiném. Nejlepší způsob, jak poznat výpadek, je prostě danou adresu zkusit v prohlížeči.
No jo. To si umim představit, co se mohlo stát. Když odejde zdroj, tak s sebou může vzít cokoliv. Třeba i základní desku, disky, karty... Docela bych chtěl vědět co to bylo za zdroj - abych si na něj dával pozor. Doufám, že ve svém počítači mám od jiného výrobce. :o)
Tak pořád nic...nejde to a už mě to začíná štvát ale fakt že dost. Mám spuštěný stránky ani ne den a už to neběží! Doufám, že už to půjde !
Vy jste lamky. Snad by vás mohlo napadnout, že obvykle když se řekne "půl hodiny", je z toho "půl dne". Já taky profesorkám slibuju odevzdání prací do dvou dnů (->dvou týdnů)
Tak nevyšilujte a trpělivě čekejte. Zapálenýma diskuzema o významu výpadku opravě stejně nepomůžete.

A už vůbec nechápu, proč máte bobky z toho, že se nemůžete připojit ani přes FTP (totalcmd). když nejede server tak prostě nejede a žádný připojování nebude.
Mě to taky štve. Docela zuřím ;-)
Jen nechápu, že jedou stránky webzdarma.cz když nejde žádná z jejich domén :) I když je pravda, že tyhle stránky nepadají moc často, neboť musí být zákazníci informováni. Každopádně pospěšte si! !
Taky mě to docela štve, jen doufám že to neodnesli disky, protože by mě to docela nasralo. Sice na těch stránkách jsem nic moc neměl, ale nechtělo by se mi to tam znova nahrávat, a navíc bych možná přišel o pár nezazálohovaných věcí, což by mě docela nakrklo.

Nejvíc mě štve, že kámoš na http://cad.xf.cz mu to faká mě mě to jenom fuckuje :D
TROCHU PŘEHNANÉ CCA :-)
<HTML>vypadek se tyka jednoho serveru z celkovych 4, takze konkretne 69019 z 232922 celkovych

problem je v tom, ze kdyz jsem psal ten prvni prispevek, vedeli jsme jen o mrtvem zdroji, odesel ale i 8smi portovy IDE RAID radic 3ware a jiny momentalne nemame

vsude jinde jsou SATA radice a ty jsou bez problemu skladem :-(</HTML>
takže kdy asi to bude ok?
To je hezká informace, ale kdy to asi pujde to jsme se nedozvedeli.
tak kdy? to snad neni pravda....tahle zpráva nám je úplně k ničemu...mrtvé zdroje, SATY, 3ware...kdy už to bude?
myslim že hoši dělaj co můžou, tak tu furt nezuřte, taky mě to štve, ale co se dá dělat že? :-)
Ach jo, já mám na stránkách úkoly pro studenty a oni se je chudáčci nedozvědí, ať už to je opravené :-(
<HTML>momentalne to je problem vetsi nez maly takze nedokazu zodpovedne dat nejaky odhad situace, az bude jasne reseni tak muzu poslat nejaky odhad

koho nezajima proc to nejede nemusi na ten odkaz vubec klikat - informace o vypadku je uz v titulku tematu</HTML>
Myslite,ze by to mohlo byt v poradku aspon do zitrka?A zrovna dnes jsem zaslal odkaz na me stranky cele fakulte:(...smula
JJ, JÁ VČERA TAKY ROZESLAL ODKAZY :-)
Klídek, jednoho dne to bude :)