<b>výpadek serveru loki</b>

Jinak receno se musi sehnat novy IDE radic. Coz asi v nedeli nebude (to se da celkem pochopit). Ted jde jeste o to, jestli prezily disky....

No, verim, ze pak by snad byla alespon nejaka starsi zaloha... Jinak by to byl celkem fakt prusvih.

Takze hode stesti pri zachrane chlapci. Ja podobne veci znam, takze vim, jak je neprijemne kdyz nastvani uzivatele "tlucou na dvere"...
dakujem za info..uz som sa zlakol,ze ste mi zrusili ucet..drzim palce v najdeni chyby..

S pozdravom
Mango
Teda - takhle tvrdě v neděli pracovat. Já bych si lehnul a unsul a pustil bych se do toho až v pondělí. Oceňuju tak velkou snahu! (Uvažuju o tom, že si za zdroj udělám nějakou přepěťovou ochranu :-O)
at to ksakru uz funguje! potrebuju si stahnout naky pisnicky! ;)
wztko ide tak neviem
wztko ide tak neviem,ale .chytrak nejde
nojo, soubory na ftp snad nezmizej ne?
Ale trva to doopravdy dlouho. Uz zacinam byt docela (hodne) nervozni.
A soubory se NESMI ztratit, protoze nemam zalohovany forum :(
no v to kua doufam,ale pise ze zdroj, tak urcite ne. Jen by to uz mohlo byt, tak supky hupky,at uz to frciiii :]]]
myslím že to jen tak hned nebude... Musíme doufat :-)
A ja uz si rikal proc to nejde
Můj web gtamody.wz.cz jde ale nejdou tam uploadovat soubory:-(
domena wz.cz by měla bejt v poho ne?
Alespoň, že už je tam ona větička a nemusím posílat lidem SMS, proč se tam nemohou dostat.
nejde tam ftp.
to je pekne na pytel. nemam zalohovyny stranky a forum taky ne!
[img]http://www.nactileti.net/grafika/3dsmajlici/smajlik153.gif[/img]
mě nejde ani xxxxxxxxx .webz. cz
uz se tesim az presunu svoje stranky na domenu 275mb.com!
jakto ze nejde ftp, ale web jo?
ale no tak...
Tak jak to vypadá s tím výpadkem? Od rána nejde xxxxxx.unas.cz, ale xxxxxx.nazory.cz dou normalně.
Když už to budete spravovat, tak tam dejte rovnou duální zdroj, ať se příště nemusíte trápit. Ten housing má dvě nezávislé napájecí větve. Jedna byla trvale pod proudem. ;-)
Kdyby nam aspon ted rekli jak na tom jsou......
Tak to vám opravdu nezávidím, toliká věcí v prd*li.... Jenom doufám, že nebude pryč databáze, to bych se asi zbláznil, potom co se mě včera povedlo nechtěně poničit vzhled diskuse, tak bych to mohl už všechno zabalit.... Takže doufám, že se to brzo povede opravit a ať se hlavně už nic nepodělá !