<b>výpadek serveru loki</b>

rekl bych ze to jen tak nebude:-(
tak na tě netlačte, ale aktuální stav bych taky uvítal
tak kdy to bude fachcit?
JE TU NEKDO, KDO NAM REKNE AKTUALNI SITUACI?
NAS TADY NECHATE DISKUTOVAT O HOVNE, ALE NIC NAM NEREKNETE!
bylo by mi blbee kdybych neřek že mi taky nefunguje vep...
nefunguje mi vep..

budme v klidu... je přece neděle...
uz na to se*u du pryc!
já bych řekl že když ten server běžel 2 roky bez chyby tak nebyl upgradovanej a jak tady bylo řečeno ostatní maj novější hardware takže upgradovaný byli .... a když má někdo 2 roky starej server a stane se to co se stalo je docela jistý že odejde i nějaká postarší komponenta...

doporučil bych upgrade hardwaru, nějakou přepěťovou ochranu a APC nebo nějakej podobnej zdroj.... a nebudou takový problémy.... a taky bych někde hodil náhradní servery pro případ výpadku ( při výpadku by se jen přesměrovalo na náhradní server,...)

toť můj názor,.,. :) řekl bych že by to neměl být takovej problém... kdyžtak lze použít obyčejný PC a sehnat nový hardware na ten server do pc hodit disky a přesunout data. na server :)
JA SE TU UZ ASI POSERU. POTREBUJU ASPON JEDNU MALOU INFORMACI O STAVU (KROME TOHO ZE TED TO NEFUNGUJE, TO VIM TAKY).

UMIRAM!
A MAM SPOUSTU VECI NA UPLOAD!
Už aby to bylo!
Neni to jedno.... Hlavne aby se neztratily data...
Jenže při výpadku serveru tam nefunguje ani to ftpčko. Ani přes total commander...
Už aby to bylo . Hnet !
No jo jenže já musím udělat pár důležitých věcí
JA UZ TO DOOPRAVDY NEVYDRZIM! JA MAM UZ FAKT NERVY V PRDELI A ZACINAM BEJT NEPRICETNE VZTEKLEJ!
během půl hodiny odkdy ?
souhlasim s Alesem
Behem pul hodiny od 12:11
UMIRAM!
SRDCE MI BUSI RYCHLEJI A SILNEJI NEZ KDY DRIV!
A MAM NEUVERITELNE VYSOKEJ KREVNI TLAK!
Až to pude tak se mrkněte na můj web!Jestli teda chcete.
ARRGGHHHHHHH!
ZAbIJTE ME A ZBAVTE ME UTRPENI
bum :-)
No .kvalitne taky nejde