<b>výpadek serveru loki</b>

Od kdy to nefunguje? Precti si na hlavni strance novinky.
lidicky na jak dlouho to jeste odhadujete!
Ja to odhaduju jeste tak na dva roky, protoze nas o tom ani neinformujou!
no uz to trva pet hodin....
ja si počkam až to udelaj vim s vlastni skušenosti že co se tyče PC tak se stim musi počitat!
Už aby to jelo... muj web jde dobře - http://kyblsoft.wz.cz/
Kdyby nějaká informace nebo něco že jo?
Kyblsoft - rad kecam se svym kompem (snad se nepletu)
Njn prej půl hodiny je skoro 6 a nejde to......
Pro cmarance:Hele tak sem nelez machřit vám to jede už od rána!
modmaker: Co tim myslis?
ježiš lidi, neposerte se (sry za ten výraz) kvůli jednomu výpadku... stane se no... jestli vám to vadí, tak si dejte web na nějakej placenej hosting... tady jste na freehostingu a oceňuji snahu pracovníku WZ, kteří i v neděli takhle ochotně řeší problém... na freehostingu nemáte ŽÁDNOU garanci dostupnosti, takže byste si nemohli stěžovat ani kdyby vám smazali celý web. všichni totiž musíte souhlasit s podmínkami, ve kterých je toto napsané...
a nedaly by se zatim ty weby presmerovat na ty stroje co funguji? diky za odpoved.
Pro Fredyho: No jo, uz to tak bude...
Kecame vo hovnu a stejne nam nic nereknou!

Prej: Omluvte prosím výpadek serveru. Na řešení pracujeme. O dalším vývoji vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení.

O DALSIM VYVOJI VAS BUDEME INFORMOVAT
KDE jsou ty informace?!
aha no to já to odhaduju tak do 0:00 pak jim tam volám!
Pro Honzu:Nedalo!
Az to pojede, tak budu rad, kdyz se podivate na stranky www.zigulemdosyrie.borec.cz Jsou o jedne blaznive prazdninove ceste.
Ale ze tady je informaci o tom vypadku............
se zatim zabavte... :)
http://www.break.com/index/realsimpsons5.html
for cmaranec:

o DALSI VYVOJI vas budeme informovat
Pro ste:Cože reklama?Mrkneš se na moje www když já se mrknu na tvoje?
Moje jsou www.webka.unas.cz
No, alespoň nějaká útěcha.
for modmaker: Jo to urcite. :-DDDDDDDD
To sem davaj hodne informací! pro toho co rikal ze ocenuje pracovniky wz ze pracuji i v nedely !
hele kdys maji svuj hosting tak musis se o jeho uzivatele starat kdykoli je to jejich práce! a maj za to taky zaplaceno nezapomen ! a my za nas web ne a tak je nech at makaj!