<b>výpadek serveru loki</b>

for Rellik:
Diky za zabavu, ale trvalo to fakt jenom chvilinku :-(
No ale už by to mohlo být... :(
Tak alespoň se tu založil pěkný chatík=o))
Já Vás nechápu... Jednou to za několik měsíců to spadne na celej den a vy hned děláte že je to hrozný...
DDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!
Četl jsem jen začátek, tak doufám že se to brzy nahodí..... jinak taky chyba na unas.cz
Ja nemam nic na praci, aktualizaci stranek mam hotovou, uz jenom cekam az to budu moct hodit na server
tak lidicky jestly se vas muzu zeptat jak jste spokojeni s webzdarma pomynuli dnesni výpadek?
To Fredy:

To uz jsi ale fakt prehnal, ne?
Já mám zase fůru práce!
A já nemám vůbec co dělat=o))Taky čekám až budu moct na stránky..tak se bavím aspoň tady=o))
Vy toho s tim nadelate to ste asi nevideli vypadky poskytovatele pripojeni ve ve znojme:D konkretne videon networking sro
Webzdarma je supr.
Jenom ten dnesni vypadek... :'(
Souhlasím webzdarma je super=o))
No tak už by to mohlo být spravené ne?
Už to funguje?
Tak nejprve ohlášená údržba systému, pak výpadek proudu, pak řešení malého problému a teď už problém který přesáhl očekávání....taky máte takový pocit.....víte? Takový pocit....
Neee nefunguje=((...
chcipnu...
To Augusto:Yes
no to ja sem taky spokojen!
jenom my tady zvoni mobyl od mých uzivatelu kdy to nakopnu ! a ja Yikam ze snad do 24 hodiny! Hele lidicky neobáváte se zase dalsiho výpadku, pri hromadném uploudingu nasich webu?
To nevim..já nemám nijak lidmi nabitý...takže mě to zase tak že bych nespala netrápí=o))
půl hodiny odkdy ? Je 17 49 a neni to
no to sem nemyslel ja to myslel takhle ze kdys zacne nekolik uzivatelu aktualizovat svoje stránky aby zase ten serwer nespadl!?
No já s WZ moc spokojenej nejsem a to aj když pominu tenhle výpadek. Co mě namíchlo naposled bylo, když dělali zase nákej upgrade a v celý databázi se mi podělala diakritika, no byl jsem moc šťastnej :o)) takovýhle upgrady já miluju ;o)