<b>výpadek serveru loki</b>

Představte si nemít počítače...kolik "starostí" by odpadlo...ale na druhou stranu by to asi nevyvážilo ty co by přibyly...
No to snad ne!
Malinakof:Jo takhle....noo.. necháme se "překvapit":D
<HTML>co treba kdybyste to tady prestali plnit smetim? diky

<b>radic se podarilo zajistit takze je realna sance, ze by to dnes vecer mohlo jeste fungovat</b></HTML>
Lukas Dohnal:Taky ti nešli Š a Ž?=(((
Fakt už mi to štve, neprodlouží se do na delší dobu doufám. Nejde doména borec a ja myslel, že bude nejlepší, když má takové jméno.
Dráža: tak tak, podělaný utf-8, když to slyšim zvracel bych...zlatý latin2 ;)
Lidi nezoufejte.. To se stává.. Můžeme být rádi že to nepadá každý týden jako mě NET! :-/ (ale jako už by to mohli zapnout) :)
konecne nejaka informace a ze vam to trvalo co tam u toho delate !
Benny: no někdo tu psal, že doména wz je na jednom serveru a všechny ostatní jsou na druhym, co se zrovna podělal :o/
Lukas Dohnal:A už ti jdou?...já totiž nevim jak se těch chyb zbavit=((..a psát bez těhlech písmen mě už fakt nebaví:D
to mira:
Alespon nejake info. Diky aspon vim, co mam cekat.
Dráža: no já vyexportoval databázi a přešel jsem k profituxu, tak můžu aspon nový data vkládat normálně
PROSÍM VÁS, OD KDY PŘEDPOKLÁDÁTE ZPROVOZNĚNÍ SERVERU?
Lukas Dohnal:Hmm..tak jakože tomu rozumím:D
2mira&spol: THUMBS UP ! Sehnat řadič v neděli večer, toe machrovina:-) Tipuju že je vypůjčený odjinud, nebo byl nějaký prodejce tak laskav že vám ho teď prodal? :-)
Tak lidi nepište ty kraviny určitě jim tim nepomůžete!
Dočasný výpadek nám nevadí. Chyba se opraví a v?e půjde dál :-). Nechápu v?ak omezení přijetí jedné jedinné (alespoň tak se mi to zdálo) e-mailové zprávy do vytvořené schránky za celý den. Nevidím v tom ?ádný důvod.
K sakru!
No, pokud to už půjde dobře, tak už je to teď skoro sranda, když je "větší než malý" problém vyřešen:-)
<skepse>Jen aby se nestalo ěště něco...</skepse>
Škoda výpadku, team tu pracuje rychle, chválím. Vím jaký to je když se něco podělá, odejde jedna věc a s tím 5 dalších.

Stejně už ale koukám po jiným hostingu. I když to sice jede, tak je to hrozně pomalý...
To Mira (moderátor)
Vážený pane? Na co si stěžujete? Když nechcete aby to tu lidi plnili jak Vy říkáte "smetím", tak proč potom zřizujete Fórum? Tak ho zrušte a pak to nemusíte číst.
Výpadek se stane, porucha taky. Ale neoblbujte lidi blábolem že se jedná o údržby systému nebo drobné závady....
Tyvole ale fakt uz tu nic nepiste!
Akorat tady udelate bordel a mezi tim vsim se pak muze nachazet zprava ze uz to funguje a nikdo si toho ani nevsimne!
Mejte rozum. Do vecera to nejspis bude a tecka!
Dobrý den žádám o indormování o výpadku serveru. Potřebuji něco nutně umístnit na mou stránku. Děkuji Grin
2Augusto: oblbování: přečti(ěte) si zprávy od miry - nejdřív byla údržba, pak malý problém, a pak velký problém.