Fórum > Blog > Ekvivalentní šablony do WordPressu

Ekvivalentní šablony do WordPressu

Autor: František
Datum: 26.8. 2016 00:48
V redakčním systému blog.webzdarma.cz používám šablony č. 27 a 43. Protože zdejší Podpora žádné jim odpovídající šablony pro WordPress nenabízí, ptám se, zda někdo o podobných šablonách do WordPressu neví (dva stejně široké postranní panely, střední sloupec pro příspěvky, barevné provedení, atd.)? Z nouze používám základní šablonu Twenty Fourteen (2014), ale ta se od výše uvedených dost podstatně liší a uživatelskými prostředky ji nelze šablonám blog.webzdarma.cz přizpůsobit. Např. na širších obrazovkách (při rozlišení 1366 x 768 pixelů) je zarovnána doleva (nikoli na střed), při nižším rozlišení (1280 x 768 pixelů) se zobrazí jen střední sloupec a pravý panel, levý panel se zobrazí pod tím (roztažený na celou obrazovku); barevné provedení neodpovídá atd.
Autor: Viktor
Datum: 2.11. 2016 15:38
Zkus šablonu raindrops, dá se v nastavení dost modifikovat.
Autor: František
Datum: 6.11. 2016 20:20
Namísto základní šablony Twenty Fourteen (2014) jsem mezitím použil šablonu Myth (levý panel, střední sloupec na příspěvky, pravý panel; zobrazení na celou šíři obrazovky), tato ovšem je co do barevného provedení vhodná tak  pro pohřební ústav (a barvy se nedají uživatelsky měnit) a má problémy s češtinou (znaky ž, š, č, ... se sice zobrazí, ale jiným fontem než okolní text). 
Šablonu Raindrops jsem nainstaloval a vyzkouším (je dost stará, poslední aktualizace říjen 2008).
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace