Odstavená doména

Prosím o obnovení domény tucna.wz.cz
Znovu prosím o obnovení houzvickova.wz.cz. Můžete mi prosím poslat log na kontaktní mail, kde bude vidět problém? Stránky jsou jednoduché html, tak netuším co může způsobovat problémy.
Pravděpodobně se vám některý ze skriptů zacyklil a vygeneroval HTML výstup větší než 5MB čím způsobil přetížení serveru.
Například v zložke Dokumenty máte soubor t.php který by to mohl způsobovat. Nebo i soubor galerie.php v složce Galerie.
Hosting jsem obnovil.
Dobrý den, prosím obnovení domény houzvickova.wz.cz a také prosím o informaci proč stále dochází k odstavení domény.
Děkuji
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč mi nejedou stránky obratlovci.wz.cz. Jedná se o výukový web, který jsem vytvořila v rámci školení a využívala během výuky. Děkuji.
Dobrý den, hosting k doméně obratlovci.wz.cz byl smazán pro porušení podmínek použití nepřihlášením se do správy hostingu déle než 1 rok dne 16.4.2018 09:09. O této skutečnosti jsme zasílali informaci dne 28.2.2018 09:05 a následně v den odstavení 15.3.2018 10:03 na kontaktní email uveden u účtu (vh2@c*.cz).
A je šance stránky ještě obnovit? E-mail se mi bohužel nepřeposlal na nový a protože obratlovce beru v prvním pololetí, tak jsem problém zjistila až nyní.
Je mi líto, zálohy uchováváme přibližně 14 dnů. 5 měsíců stará záloha již k dispozici není.
Dobrý den, prosím o obnovu domény : www.losbajkeroz.wz.cz, děkuji moc.
Dobrý den, je mi líto, hosting losbajkeroz.wz.cz na našich serverech neexistuje. Můžete si ho kdykoliv založit.
Zdravím, jak prosím neexistuje? Jako že byl smazán a nejde obnovit?
Ještě tak cca 2 měsíce zpět jsem na něm byl.
Dobrý den, ano, hosting k doméně losbajkeroz.wz.cz byl smazán 3.4.2018 09:04 a již nelze obnovit, data byla nenávratně skartována. Dne 15.2.2018 09:02 systém zasílal informaci na email los*roz@v*y.cz o neaktivite v účtu delší než 1 rok. Jelikož nebylo vykonané přihlášení do správy hostingu ani pomocí FTP, systém hosting odstavil a zároveň o tomto kroku zaslal informaci dne 2.3.2018 10:02 na tentýž email. Žádost o obnovení jsme neobdrželi a proto systém hosting smazal v souladu s podmínkami použití.
Dobrý den,

prosím o zprovoznění serveru s doménou fundamental.wz.cz.

Chyba:

Chyba na serveru
Došlo k chybě na serveru. Zkuste prosím stránku načíst později..
V případě delšího výpadku kontaktujte prosím technickou podporu..
Dobrý den, z mě neznámých důvodů byl bez předchozího upozornění smazán web milos.chytrak.cz. Je možné ho prosím obnovit?
Dobrý den, stránky milos.chytrak.cz byli včerejším dnem založeny. K dispozici bude tedy jenom jediná záloha z dnešního rána.
To ale znamená, že webzdarma pomáhá krást existující stránky. Můžete prosím zrušit také stránku s nejvyšší návštěvností, abych si ji mohl následně zaregistrovat pro sebe?
Jak to myslíte? Pokud se poruší na hostingu podmínky použití je hosting odstaven a měsíc na to smazán pokud vlastník hostingu nevykoná nápravu a nepožádá o obnovení.
Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény sohaje.wz.cz (byl překročen diskový prostor). Děkuji.
Obnoveno.
Prosím o obnovení domény desade.wz.cz. Děkuji. PN
Dobrý den, hosting eviduji již obnoven.
Prosim o obnovenie domeny supetar.wz.cz
Dakujem
Dobrý den, doména supetar.wz.cz na našich serverech neexistuje. Můžete si jí kdykoliv zaregistrovat.
Dobrý den, prosím o obnovu odstavené domény indie2004full.webzdarma.cz. Velmi děkuji.
Martin
Dobrý den, hosting indie2004full.webzdarma.cz neeviduji odstaven.